Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Virus kerult a gepemre? Mit...

Virus kerult a gepemre? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Egyszeruen az opera leallt. Valahogyan valami virusellenorzo program kezdett el scannelni, aztan azota sem nyitja meg az internettel mukodo programokat. Sem Opera sem mozilla, sem chrome, sem skype. Meg uninstallt sem enged meg. Most mit csinaljak?

Elnezest az ekezetnelkuli gepelesert, de egy roncsgeprol irok, annak meg nincsenek telepitve a magyar karakterek, vagy tudom is en..


2013. máj. 5. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hamis virusirtót telepítettél? Akkor nincs más: újra kell telepíteni a Windows-t. De előbb mentsd le a saját cuccaidat.

[link]

[link]

2013. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh. meglehet, nem igazan ertek ezekhez a dolgokhoz en. Koszonom. Azok nem lettek "virusfertozottek"? Mert mikor operat akartam megnyitni, akkor azt irta ki.
2013. máj. 5. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Mentsd le a saját fájlokat, újratelepítésnél le kell futtattni a Kaspersky online scannerét.

A netes cuccaid (böngészőkben jelszavak, könyvjelzők stb.) elvesznek.

2013. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vegulis nem gond, ha a szemelyes cuccok nem maradnak meg. Koszonom a segitseget!
2013. máj. 5. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán egy probát még tehetnél a kaspersky scannerel is :) hátha kiszedi a virust.
2013. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom milyen virus kerulhetett ra, de mar hasznalhatatlanna valt az op.rendszer. Semmit nem nyit meg, meg egy pdf-t sem. Ugyhogy most valakit meg kell kerjek, hogy tegyen ra uj op. rendszert. Koszi a segitseget azert meg egyszer.
2013. máj. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!