Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hallottam olyat hogy ha nem...

Hallottam olyat hogy ha nem is használom a webkamerát akkor is működhet, úgy értem akkor is láthat más a webkamerámon keresztül amikor én azt be se kapcsoltam?

Figyelt kérdés
pl: az természetes hogy msn-n vagy skypen , vagy hasonlón akkor lát más amikor én azt megengedem , de nem rég hallottam olyat hogy van olyan program amivel más akkor lát vkit amikor az nem is tud róla :S elég sz*r érzés xd ezért is fordítom el a webkamerám amikor azt nem használom , hát ha igaz .... na lécci írjatok ...
2009. szept. 28. 16:41
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
nem olyan nehéz megcsinálni egy ilyen programot, persze nem úgy értem, hogy bárki 5perc alatt megcsinálja, de pl egy programozó aki 10-20éve csinálja az ipart, sztem 2-3napon belül megcsinálna egy ilyet.. semmi extra nem kell hozzá, csak annyit megoldani, hogy ne kelljen a másik fél beleegyezése pl msnen keresztül, és ne a közös ablakba nyíljon meg a kamera, hanem a külön programban... úgyhogy, VAN iylen program, de elhihetitek, ha valaki csinál iylet nem fogja csak úgy feldobni netre :)
2010. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!