Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hallottam olyat hogy ha nem...

Hallottam olyat hogy ha nem is használom a webkamerát akkor is működhet, úgy értem akkor is láthat más a webkamerámon keresztül amikor én azt be se kapcsoltam?

Figyelt kérdés
pl: az természetes hogy msn-n vagy skypen , vagy hasonlón akkor lát más amikor én azt megengedem , de nem rég hallottam olyat hogy van olyan program amivel más akkor lát vkit amikor az nem is tud róla :S elég sz*r érzés xd ezért is fordítom el a webkamerám amikor azt nem használom , hát ha igaz .... na lécci írjatok ...
2009. szept. 28. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Erről már én is hallottam, de nem hiszem, hogy félned kellene tőle, talán nincs olyan széles körben elterjedve ez a módszer, amivel ez működhet.
2009. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Sokan keresik,de nem tud senki használható programot,ez a tapasztalatom.Ha működik a webcam,akkor világít rajta a led,ha nem világít,nem működik,szerintem ennyi.

/Nem is tudom.Van led minden kamerán? :) /

2009. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
hmm, igen világit amikor használom ... szóval kösz szépen a válaszokat , de attól még elfordítva hagyom mikor épp nem használom :D .. aki többet tud írjon!!!
2009. szept. 28. 18:03
 4/21 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon rossz vicc lenne, mert én rendszeresen meztelenül szoktam gépezni.
2009. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tudom,láttam már.Leadhatnál egy picit. :D
2009. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, jellemzően trójai programmal csinálják. Bár én sem hiszem, hogy olyan elterjedt lenne, mert mi a fenének ülne egy rosszakaró a gépe előtt, hogy órákig keressen egy olyan webcam-et, amin valami izgalmasat lát?

És persze egyszerű ezt kijátszani: ha nem használod a kamerát, húzd ki. :)

2009. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
jah ... xD kösz ...
2009. szept. 29. 19:17
 8/21 anonim ***** válasza:
igen van ilyen program.. és ha hiszitek ha nem elég elterjedt.. csak mondjuk egy ebben a témában nem jártas ember hiszi azt hogy csak vicc.. nem vicc.. és hiába kapcsolod ki.. ha egy jó hacker-el van dolgod akkor ő visszakapcsolja míg monnyuk átöltözöl... fel dobja a netre.. ne adj isten barátaid megtalálják.. rögtön pletyka tárgya vagy... ez ellne a legegyszerübb ha kihúzod mikor nem használod..
2009. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok


jah és nem kell órákig a gép elött ülnie hogy izgalmasat lásson.. ami másoknak órákig, napokig tart.. ők azt a fejükben fél perc alatt lejátszák és megvalósítják... brilliáns elméjük van..

2009. szept. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem arra mondtam, hogy maga a kamera bekapcsolása tart órákig, csak mondjuk van Magyarországon tippelek...800 000 webcam, akkor mire abból találnak a számukra megfelelőt, amit bekapcsolhatnak (csaj éppen vetkőzik, stb, az tart neki mondjuk egy óráig..
2009. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!