Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek megtudnám valahogy...

Szerintetek megtudnám valahogy szerezni a facebook jelszavát? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

A barátom facebook jelszavát szeretném megtudni, mert mostanában elég bizalmatlan vagyok vele. (mióta egyszer szakítottunk 3hétre, és ezalatt az idő alatt más lánnyal csókolózott). SZóval sajnos, mióta újra összejöttünk, egyszerűen nem tudok teljesen megbízni benne. Szükségem lenne, arra hogy időközönként bele nézhessek az üzeneteibe...

Be tudok lépni az email címébe(ezzel regisztrált facebookra is).. Gondoltam arra,hogy megváltoztatom a jelszót, de félek,hogy rájönne arra,hogy én voltam.

Tudnátok esetleg valami tippet adni?

Jó lenne,ha lenne valami jelszó emlékeztető(mert akkor észrevétlenül be tudnék lépni bármiféle változtatás nélkül..) De sajnos erre biztosan nincs lehetőség.:(


Kérlek segítsetek


2013. márc. 23. 09:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok,szóval...
2013. márc. 23. 10:08
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodtan le lehet ezt is pontozni :D

178. § (1) Aki másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét, a tartalmának megismerése végett felbontja, megszerzi, vagy ilyen célból illetéktelen személynek átadja, úgyszintén aki távközlési berendezés útján továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő.


(2) A büntetés egy évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1) bekezdésben meghatározott bűncselekményt foglalkozás vagy közmegbízatás felhasználásával követik el.


(3) A büntetés

a) két évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1) bekezdésben meghatározott bűncselekmény;

b) bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a (2) bekezdésben meghatározott bűncselekmény

jelentős érdeksérelmet okoz.

2013. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
csak a felfogásod 16 évesé
2013. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyet kell értsek a hozzászólókkal, itt komolyabb baj van a kapcsolatotokkal.

Inkább üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat, mert ennek így semmi értelme nincs és nem is lesz hosszú életű.

A bizalom fontos dolog.



Technikailag egy keyloggerrel könnyen megoldható a jelszó megszerzése, de inkább ne csináld.

2013. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jogi szempontbol, buncselekmenyre keszulsz. Felejtsd el az otleted, mert csak bajod lehet belole. Ha normalis felnott mondjara nem tudod megbeszelni ezeket a dolgokat a baratoddal, akkor nem kene eroltetni a kapcsolatot.
2013. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Lemondtam erről az ötletről...
2013. márc. 24. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!