Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek megtudnám valahogy...

Szerintetek megtudnám valahogy szerezni a facebook jelszavát? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

A barátom facebook jelszavát szeretném megtudni, mert mostanában elég bizalmatlan vagyok vele. (mióta egyszer szakítottunk 3hétre, és ezalatt az idő alatt más lánnyal csókolózott). SZóval sajnos, mióta újra összejöttünk, egyszerűen nem tudok teljesen megbízni benne. Szükségem lenne, arra hogy időközönként bele nézhessek az üzeneteibe...

Be tudok lépni az email címébe(ezzel regisztrált facebookra is).. Gondoltam arra,hogy megváltoztatom a jelszót, de félek,hogy rájönne arra,hogy én voltam.

Tudnátok esetleg valami tippet adni?

Jó lenne,ha lenne valami jelszó emlékeztető(mert akkor észrevétlenül be tudnék lépni bármiféle változtatás nélkül..) De sajnos erre biztosan nincs lehetőség.:(


Kérlek segítsetek


2013. márc. 23. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle. Vagy ha annyira rossz a kapcsolatotok, hogy ilyen kérdést nem mersz neki feltenni, akkor próbáld meg egy keylogger programmal megszerezni.
2013. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
üdv felejtős
2013. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Néha azt érzem,mintha valamit titkolna, de lehet csak én érzem ezt és bebeszélem magamnak,ezért nem akarom elmondani neki!

Jelszavát sem akarom elkérni,mert úgysem mondaná el szerintem(régen tudtuk egymás jelszavát- még a szakítás előtt)

SZóval...nem tudom mit csináljak. Mikor megyek hozzájuk be szoktam lépni,mert meg van jegyezve a jelszava, de láttam,hogy kitörölt pár beszélgetést. Meg szerintem mikor tudja,hogy megyek,akkor folyamatosan törli...Szóval ezért is gyanús kicsit,hogy miket beszélhet,meg kivel...

2013. márc. 23. 09:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez esetben a keyloggert nem csak a jelszó megszerzésére hanem a beszélgetései nyomon követésére is használhatnád.
2013. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Azon kívül, hogy büntetendő dologra készülsz és ehhez itt kérsz segítséget, mi hasznod lenne belőle??
2013. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Miért lenne bűn,ha a saját barátom fiókjába bele akarok nézni? SZerintem nincs ebben semmi rossz..

hogy mi hasznom lenne? - az, hogy legalább tudnám az igazat, mert lehet azért jött vissza hozzám,mert éppen nem talált nálam jobbat, és ha lenne valaki, aki jobban érdekelné,egyből elhagyna érte. És ha be tudnék lépni, láthatnám,hogy pl. a haverjaival miket beszél(mert lehet megbeszéli velük a szívügyeket is...)

2013. márc. 23. 09:40
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Akkor mégis mi a fenének vagytok együtt? Ez nem kapcsolat, ez egy vicc, egyébként pedig elmondanám, hogy jelenleg csak arra tart, hogy dugni lehessen valakit, mertha mással csókolózott akkor rég túl van rajtad, szóval fölösleges ez a paranoia, kb halottnak a csók amit most csinálsz. Ennek vége, fogadd el és lépj tovább.


Egyébként pedig keyloggert kell használni.

2013. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

utolsó: teljesen félreértetted az egészet!

Biztos,hogy nem csak a szex miatt van velem, akkor nem hívna családi összejövetelekre, meg érzem,hogy fontos vagyok neki. Bár tudom azt is,hogy már minden más,mint a kapcsolatunk elején vagy közepén(4 és fél éve vagyunk együtt)

De az a csók semmit nem jelentett neki,állítolag. Meg azért találkozott a csajjal,hogy megbizonyosodjon arról,hogy mit akar. (de akkor nem voltunk együtt) és azóta még a csajjal sem találkozott..

2013. márc. 23. 09:48
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Még mindig ilyen szánalmas módon akarnak az emberek kémkedni a párjaik után..?

Nőj fel és tanulj meg őszintén beszélgetni! Ha nem megy, hagyd a fenébe az egészet, ne keyloggert keress, úgy sem fog menni a használata.

G.

2013. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne bűn,ha a saját barátom fiókjába bele akarok nézni? SZerintem nincs ebben semmi rossz..


válasz:A kapcsolat a bizalomra épül!


hogy mi hasznom lenne? - az, hogy legalább tudnám az igazat, mert lehet azért jött vissza hozzám,mert éppen nem talált nálam jobbat,


Válasz:Nő létedre sokat kéreted magad és ha megtudnád az igazat bedepiznél!


és ha lenne valaki, aki jobban érdekelné,egyből elhagyna érte.


Válasz:FÉLTÉKENYSÉG már nem szerelem!


És ha be tudnék lépni, láthatnám,hogy pl. a haverjaival miket beszél(mert lehet megbeszéli velük a szívügyeket is...)


Válasz:20 éves korodra az e féle kíváncsiságot ki fogod nőni :)

2013. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!