Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 probléma?

Windows 7 probléma?

Figyelt kérdés

Egyszer nyugodtan gépeztem, semmi baj nem volt előtte és mivel találkoztam? A csodálatos bsod-val (blue screen of death). De semmi baj nem volt előtte csak a rendszert minősítettem. Amúgy egy hp 630-ról van szó.

Valaki tudja mi lehet a baj????



2013. márc. 2. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha többet nem fordul elő, akkor ne stresszeld magad vele.


A kék halál a windows lelkivilágához tartozik. De egy kék halál nem kék halál.

2013. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak elég ilyesztőnek tűnt, most találkoztam vele először.
2013. márc. 2. 19:16
 3/7 A kérdező kommentje:
a hibakódot nem láttam :(
2013. márc. 2. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:

EGY kék halál is HIBÁRA UTAL. Megbízható rendszer ilyet nem tesz, még egy alkalommal sem, CSAK HA MEGHIBÁSODIK. Mondanám, hogy keress profi szakembert, aki precízen leteszteli a készüléked, de ilyet országos szinten sem ismerek sokat.


Hogy mi lehet a baj, azt több teszt következetes elvégzésével lehet megállapítani, melyre felelős szakember (!!!) itt írásban nem ad tippeket.


Ettől függetlenül számtalan tippet kaphatsz okostojásoktól, melyek nem sokat fognak érni, még együttesen sem.


Az egyetlen tanács amit itt érdemes átadni neked, hogy a fontos és pótolhatatlan adataidról készíts mentést. Azaz: képek a nyaralásról, családi videók, saját hangfelvételek, névjegyek. A filmek, mp3-ak, programok nem tartoznak ide, azok - ha nehezen is - de pótolhatók. Ezt viszont MINDEN számítógép tulajdonos megszívlelhetné, mert olyan számítógép nincs, ami soha nem romlik el.

2013. márc. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

#3 Mint írtam, ne streszeld magad fölöslegesen. Valószínűleg valamelyik minősítéshez tartozó teszt összeakadt egy egyébként futó folyamattal.

Viszont mivel gondolom alapvetően nem abból áll a számítógép használatod, hogy teszteket futtas, hogy hány pontot ér el ebben, vagy abban, és a normál használat mellett ilyen - ahogy írod - még soha nem fordult elő, nincs tennivalód.

Emlékezz rá. Ennyi.

2013. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerencsére több ilyen nem történt. köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 9. 15:29
 7/7 A kérdező kommentje:
és utána pár hónappal amúgy is rossz volt a kernel, de szerencsére mindent sikerült megoldani és semmi sem veszett el szóval boldog vagyok :)
2013. júl. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!