Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Teljes rendszergazda jogosults...

Teljes rendszergazda jogosultságú fiók Windows 8 alatt?

Figyelt kérdés

A problémám csaknem teljesen megegyezik az itt leírtakkal:

[link]

Az egyetlen érdemi információt itt találtam:

[link]

,de ha a parancsot beütöm a felugró ablakban megjelenő üzenet csak annyit árul el.hogy "Ez a beépülő modul nem használható a Windows 8 ezen verziójával"

Ha valaki esetleg tudja,hogy hogyan és hol lehet az én verziómban beállítani ezt,kérem ossza meg velem!

Köszönöm előre is!



#jog #Windows 8.rendszergazda
2013. febr. 12. 19:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönném,ha megnéznéd!
2013. márc. 8. 23:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért kicsit ijesztő, hogy milyen régi ez a kérdés, és ki kell emelni. Meg az is, hogy mennyi hülyeséget írtak alá...


Mindenféle varázslatot mellőzve beírod google-be, hogy "completely disable uac", és rögtön az első találat adja a megoldást.


De azért kiírom ide neked:


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\EnableLUA értéket átállítod 0-ra. Utána reboot. Innentől minden admin fiók full jogokkal rendelkezik, mint vista és 7 alatt, ha az uac ki van kapcsolva.


Figyelem, a metro cuccok nem működnek így, bár ez inkább nyereség, mint veszteség. Ha mégis kell valami metro cucc, akkor a feladatod elvégzése után a fenti kulcs alatt az értéket visszaállítod az eredetire (1) és reboot.

2013. okt. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 SuperUrzu7 válasza:
Öhm, sikerült megoldani? Mert hiába követem bármelyik instrukciós listát, még mindig képtelen vagyok feladatot ütemezni jogokra hivatkozva... :/
2015. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!