Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Teljes rendszergazda jogosults...

Teljes rendszergazda jogosultságú fiók Windows 8 alatt?

Figyelt kérdés

A problémám csaknem teljesen megegyezik az itt leírtakkal:

[link]

Az egyetlen érdemi információt itt találtam:

[link]

,de ha a parancsot beütöm a felugró ablakban megjelenő üzenet csak annyit árul el.hogy "Ez a beépülő modul nem használható a Windows 8 ezen verziójával"

Ha valaki esetleg tudja,hogy hogyan és hol lehet az én verziómban beállítani ezt,kérem ossza meg velem!

Köszönöm előre is!



#jog #Windows 8.rendszergazda
2013. febr. 12. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Bármilyen program elindítása rendszergazdai jogokkal: Jobb gomb rá és futtatás rendszergazdaként.
2013. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az a probléma,hogy a programot először IObit Uninstaller-rel próbáltam eltávolítani aminek az lett az eredménye,hogy nem törölte le rendesen,a parancsikont viszont eltüntette,és a manuális eltávolításhoz kellene a jogosultság.

2013. febr. 13. 16:56
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
erre már egyszer leírtam a megoldást keresgélj
2013. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Keresgéltem én már mindenütt,való igaz a gyakori kérdéseket nem néztem át tüzetesen,de nem másolnád ki/írnád le még egyszer?Fontos lenne,szorít az idő!
2013. febr. 13. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ne tévesszen meg, jó a win8-hoz

2013. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem értem én ezt...beállítottam a legalsó értékre,újraindítottam a gépet és még így sem hagyja letörölni a mappát...Azért köszönöm a segítséget!
2013. febr. 13. 20:46
 7/13 anonim ***** válasza:
a csoport házirendeset csináld meg + az uac-t kapcsolt ki és restart
2013. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az UAC-t kikapcsoltam,de a csoportházirend beállítása nem sikerül...Letöltöttem ezt a programot,

[link]

de nincs Felhasználói fiókok felügyelete kategória.

Ami még izgalmasabb,hogy bekapcsoltam a rendszergazda fiókot és még onnan sem engedi letörölni...érdekes.

2013. febr. 15. 23:27
 9/13 A kérdező kommentje:

A System fiók aktiválásával is próbálkoztam,az itt leírtak szerint [link]

(a rendszergazda fiókban)

A parancssort sikerült System jogosultsággal felruháznom,de amikor az explorer.exe-t törlöm és újra elindítom már nem tölti újra rendesen az Asztalt,de a parancssoron már látszik,hogy sikerült az átállítás,ezért DOS parancsokkal kísérleteztem.Először törölni akartam(rd "konyvtarneve" /s) aztán észre vettem,hogy a mappa írásvédett,így ezzel a paranccsal is próbálkoztam:attrib -r -s konyvtarneve

De törlésnél "a hozzáférés megtagadva",az attribútum módosításánál "Acces denied" kiírás az eredmény...

2013. márc. 2. 15:35
 10/13 anonim ***** válasza:
nálam megy rendesen, teamviewer-rel megnézem ha gondolod
2013. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!