Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows-hez értő emberek...

Hutkoszekreny kérdése:

Windows-hez értő emberek telepítés, redszergazda jogok? (bővebben lent)!

Figyelt kérdés

Sziasztok, leírom a problémám gyökerét: a League of Legends játékot letöröltem, majd amikor újra akarom rakni, a hivatalos oldalról leszedett telepítő exe file nem indul el, bárhogyan is próbálkozom. Barátaim szerint ez azért van, mert a Pando Media Boostert, nem töröltem le a gépről, vagy legalábbis nem jól. Ám amikor a vezérlőpultban le szeretném törölni, azt írja ki hogy rednszergazdai jogosultság szükséges hozzá, ÁM DE:

az én felhasználómnak adtam rendszergazdai jogot,vagy amikor ezt végig csinálom: [link] amit itt ajánlottak gyk-n, az utolsó lépésnél egy hibaüzenetet kapok: Hiba történt a következő biztosnági beállítások érvényesítésekkor::/C Windows/system32/0409 HOZZÁFÉRÉS MEGTAGADVA!

EMBEREK NAGYON SZÉPEN KÉREM valaki segítsen, vagy abban hogy ezt hogy lehetne megoldani, vagy a league of legends telepítésének alternatív módjában, ami 100%-os.

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!



2013. febr. 11. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy próba aztán innen folyt :

[link]

2013. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ, azt el felejtettem odaírni, hogy dühömben már letöröltem a Pando Media Boostert DE: csak úgy hogy megnyitottam a mapáját és jobbclick törlés :S

Amúgy az linkelt uninstaller a következő hibaüzenetet írja:

a program eltávolítójának az indítása nem sikerült!

2013. febr. 11. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor megvan a megoldás ,Pando Media Boostert ujra felkell raknod


A játékot is simán törölted?

tehát jobb klikk törlés?

2013. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, azt a vezérlőpultban töröltem, le a Pando-t is csak dühből töröltem le a primitív módszerrel!:D

TEhát felrajkam, aztán az uninstallerrel letöröljem?

2013. febr. 11. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen
2013. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jőn be akkor még egy próbálkozás a Wise Registry Cleaner
2013. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérlek segíts! a Booster letöltése után amikor telepíteni próbálom, nem tudom nem reagál semmilyen indításra pont mint a League of Legends telepítője! Ebből akár egy windows újra telepítés is lehet?
2013. febr. 11. 17:31
 8/9 A kérdező kommentje:
továbbra sem reagál a tisztítás után sem az installer, egyik sem :(( Egyéb alternatív futtatásmód? ha például a feltelepített játékot egy másik gépről áthozom, és csak áthúzom (lehet hülye kérdés) el fog indulni?
2013. febr. 11. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fog működni továbra is fel fog állni

de egy kérdés honnan töltötted le a játékot és van e valamilyen hiba üzenet?


ccleneart is ki probálhatod de nem hiszem hogy segítene

2013. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!