Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak ezzel a vírussal...

Mit csináljak ezzel a vírussal, vagy nem is tudom mivel? SOS

Figyelt kérdés
Netezek, egyszer csak bejön egy ablak, hogy a számítógépemet blokkolta a rendőrség, mert hogy ezt vagy azt megsértettem, fizessek 25 ezret vagy pert indítanak ellenem??!! EZMI?:oO Neten olvastam, hogy ez csak kamu, de mit csináljak most? Valaki légy szíves segítsen, csökkentett módban is elindítottam, de akkor is ezt írja ki..
2013. febr. 1. 17:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Még annyit:

Szüntesd meg a netkapcsolatot,indítsd ujra csökkentett módban és így már tudsz molyolni a gépben.Semmi köze ahhoz hogy eredeti vagy nem a rendszered(loader).Nekem eredetire is jött.

2013. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
most akkor le kéne töltenem először is egy 64 bites win7-et, azt kiírni CD-re és azalapján újrarakni?
2013. febr. 1. 18:06
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem kell újraraknod a gépet!Nézd meg a videót amit linkeltem.

Én a negyedik gépet állítottam talpra.

2013. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

kedves utolsó: ha megszüntetem a netet és csökkentett módban elindítom, akkor tudok lementeni dolgokat a gépemről, és attól függetlenül ugyanúgy újra kell rakni?

amúgy találtam a neten egy ilyet: windows defender offline, elvileg ez is segíthet, szerintetek jó?

2013. febr. 1. 18:07
 15/26 A kérdező kommentje:
okés megnézem, bocsi csak nagyon megijedtem h most mivan
2013. febr. 1. 18:07
 16/26 A kérdező kommentje:
még egy kérdés, megnéztem a videót, el kezdtem csinálni, de ezt ha végigcsinálom, elvesznek a dolgaim a gépről?
2013. febr. 1. 18:20
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez természetes hogy megijedsz.

Ingyenes vírusirtóval is megoldhatod én avast-al csináltam,decemberben még nem tudta leszedni de január közepétől már elbánik vele.

Csökkentett módban IGEN le tudsz menteni adatokat.

Csökkentett modban elindítod az avastot(ha más van azt)a lényeg hogy rendszertöltéskori vizsgálatot(boot)tudjon különben az explorer exe működik és működő rendszerből nem tud eltávolítani.

Azt írom amit probáltam:

Avasztikon klikk

Számítógép átvizsgálása

Rendszertöltéskori vizsgálat

Ütemezés

Újraindítás

Ha találatot mutat F2 és tovább végzi a dolgát magától.

2013. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem vesznek el ez a manuális törlése a vírusnak ami nem is vírus csak egy erőszakos szar.Ha jol érzem w7-ed van kicsit másképpen kell megnyitni de ugyanott van a vírus.
2013. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy hiába indítom el csökkentett módban, akkor is ez jön be...hogy a gépem blokkolva lett, most már akkor sehogy nem menthetem le a dolgaimat?:S
2013. febr. 1. 18:25
 20/26 A kérdező kommentje:
el kezdtem csinálni a videó alapján, az a gondom most, hogy amikor rámegyek Windows -> Run -> és a videóban a localt törli, de nekem NINCS ilyenem hogy local.. nekem csak: (Alapértelmezett), equi, Logitech Download és RtHDVCpl van, most akkor?
2013. febr. 1. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!