Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak ezzel a vírussal...

Mit csináljak ezzel a vírussal, vagy nem is tudom mivel? SOS

Figyelt kérdés
Netezek, egyszer csak bejön egy ablak, hogy a számítógépemet blokkolta a rendőrség, mert hogy ezt vagy azt megsértettem, fizessek 25 ezret vagy pert indítanak ellenem??!! EZMI?:oO Neten olvastam, hogy ez csak kamu, de mit csináljak most? Valaki légy szíves segítsen, csökkentett módban is elindítottam, de akkor is ezt írja ki..
2013. febr. 1. 17:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

4 hete volt a híradóban ezek csaló spamok nem kell velük törődni.

egy szó sem igaz belőle ugyanis az Ip címed nem publikus amúgy is mindig változik

2013. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
folytatva ha a rendszer fel tud állni akkor tolj rá egy vírusirtót ESETet pl.
2013. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
OKÉ, de most hogyan oldjam fel a gépem a blokkolás alól???
2013. febr. 1. 17:24
 4/26 A kérdező kommentje:
bármit csinálok, ez az ablak jön be..:S
2013. febr. 1. 17:25
 5/26 anonim ***** válasza:
Fizess NEKEM 25000-et és eltávolítom a hirdetést :) Na jó, 15000-ért vállalom...
2013. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
hahaha, de kib*szott vicces vagy, ahelyett hogy a h*lyeségeiddel bombázód az embert, válaszolhatnál normálisan is...-.-"
2013. febr. 1. 17:33
 7/26 anonim ***** válasza:

Én újratenném a rendszert mert az ESET sem szedi le...


[link]


[link]

2013. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

idézet egy fórumból:


"Ez egy ún. ransomware vírus. Több változata is létezik. Ellenben egy közös bennük, a feloldásért mindig pénzt követelnek. Hol forintban, hol pedig valutában. Jellemzően ez a vírus a Vista/w7 loaderekkel kerül a gépre. Az aktiválódása csak idő kérdése. Ezt csak és kizárólag legális Windows telepítésével és megfelelő vírusvédelemmel lehet kikerülni."

2013. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
értem, szóval újra kell telepítsem, hát ez húzós lesz, mert ez lesz az első eset...vagyis egyszer netes segítséggel újratettem, de az XP volt, most már win 7em van. Akkor most jön az, hogy valaki leírná hogyan kell újratelepíteni a win7-et, de úgy igazi " h*lye szőke nő " módjára?:S el fog veszni minden fájlom, képem a gépről?:(
2013. febr. 1. 17:42
 10/26 anonim ***** válasza:

igen sok helyre beépül manuális eltávolítása 100% müxik.

A vírusirtók többsége is képes eltávolítani amelyik tud boot idejű vírusirtást csinálni de nagyon hosszú idő és ha a legkisebb szemetet is otthagyja pár napon belül visszatér. http://www.youtube.com/watch?v=q2191wruz6s

2013. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!