Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb megfizethető...

Melyik a legjobb megfizethető árú vírusirtó?

Figyelt kérdés
A gépem tegnap kapott egy trójai vírust,meg szerintem már egy-két kisebb vírus is van rajta, amiket szeretnék eltávolítani.
2013. jan. 12. 00:05
1 2
 2/11 anonim ***** válasza:
kaspersky - jó ár érték arány
2013. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
[link] - KIS2013 - at bátran ajánlhatom.
2013. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én még soha nem használtam vírusirtót pedig már 8 éves a gépem
2013. jan. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
avast.com
2013. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kaspersky
2013. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a biztonságos és hozzáértő számítógép használat a legmegfizethetőbb. próbáld megérteni az oprendszer, a hardverek stb működését és utána már teljesen nyílvánvaló lesz, hogy mi lehet vírus és mi nem. tanulgass :D szükséged sem lesz semmiféle vírusírtóra. de egyébként amíg döntesz addig is tedd fel ezt [link]

futtatásba írd be hogy:

mrt

és már el is indul

2013. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kecsa1203 válasza:

Szia!


Szerintem is a felhasználó tud lenni a gépének a legnagyobb ellensége.A kérdésedre pedig én is a Kaspersky 2013-as termékeit javaslom.

2013. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem magánszemélynek nem érdemes ilyenért fizetni! Aki nem ért hozzá az használjon ingyeneset aki ért hozzá az tegyen ingyenessé egy fizetőset én értek hozzá és én az esetet ajánlom fizetősben.
2013. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy tűzfal és egy vírus írtó minden gépre kell és normális ez nagyon fontos!Ezek nélkül hatalmas felelőtlenség internetezni.Tűzfalnál a sygate personal firewall Pl ingyenesen letölthető XP-hez és messze jobb mint sok fizetős.Soknak az árát megkérik de nem érnek semmit!
2013. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!