Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem talál vírust a...

Miért nem talál vírust a gépen a Nod32?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne hogy van rajta, pedig mindig azt írja ki hogy nincsen.. De tuti van, egyre lassabb, az egér néha elkezd villogni, a programok lassabban futnak... Miért nem talál rajta vírust? Vagy én csinálok valamit rosszul? Előre is köszi! NAGYON FONTOS VOLNA

2013. jan. 3. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy lassabb a géped még nem biztos hogy vírusod van. Egy oprendszer pár év alatt rendesen teleszemeteli a vinyód és ettől is lehet lassú a géped...
2013. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hozzá tenném december elején kaptam.. tehát még egy éves sincs.. és folyamatosan kiírja, hogy lehetséges hogy a számítógép veszélyeknek van kitéve..
2013. jan. 3. 15:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Az szerintem azt jelenti, hogy nem naprakész a NOD32. Próbálj erősebb keresést lefuttatni.
2013. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és azt hogy tehetem?
2013. jan. 3. 15:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért nem nézeted át a géped egy szakival, aki legalább a fogalmakkal tisztában van?
2013. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy vírusirtó használatához nem kell informatikus diploma. ECDL tananyag. Vagy éppen általános iskolai. Érdemes lenne az alapokat elsajátítani, mielőtt használod a gépet.
2013. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Én sem vagyok autószerelő, gázszerelő, festő, ezért viszem szervizbe az autóm, hívok valakit ha nem úgy ég a gáztűzhely, vagy ha ki kell festeni a kisszobát.
2013. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hmm... szerintem,te egy 30 napos próba verziós nod32 használtál,de az gondolom lejárt, próbálkoz ingyenes vírusirtókkal az ok is jók,és több is van belölük szerintem távlítsad el a nod32-öt és tegyél fel egyet ajánlok neked párat:

panda cloud: [link]

avg: [link]

avast: [link]

avira: [link]

microsoft security: [link]

comodo: [link]

2013. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, ezt egy szerelő rakta rá.. nem tudom mi lehet a probléma, szerintem a tesómmal jobban utána nézünk.. hátha
2013. jan. 3. 22:05
 10/15 anonim ***** válasza:
előfordul,az hogy egy új géphez adnak egy fizetős vírusirtót hozzá természetesen határ idős,gondolom alapból rajta volt,lejárt...
2013. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!