Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast5 talál vírust, utána...

Avast5 talál vírust, utána megkérdezi ujrainditsa-e a gépet és índitson boot idejü vírusírtást?

Figyelt kérdés
Valaki tudja hogy ezt ki lehet-e kapcsolni!?
2010. jan. 28. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem azt akarod,hogy ne írja ki a géped,hogy van rajta vírus vagy mi?A kérdésnél lehet választani igen vagy nem,ha nemet nyomsz nem indúl újra de nem árt egy boot idejü vírusirtás sem.
2010. jan. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a telepítés során tudod be állítani.Tehát ha ki akarod kapcsolni un install majd install és itt rákérdez.De hallgass az első válaszolóra.
2010. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem,hogy ne jelezze ha vírus van,mert az még szép hogy jelezze.. Ha nem ha jelezzte utána ne ajánlja fel a boot féle vírus írtást,mert nem kell.Ha kell akkor magamtól kérdés nélkül csinálom,de nem örökké..

Mellesleg egy vírusos fájl letöltése közbe jelezzte (szóval nem vírusos a gépem) mert próbálgatam hogy tudnám ki kapcsolni ezt a kérdését.. Minden egyes találat után megkérdezi és tökre felesleges szerintem.

Azért kösz a válaszokat..

2010. jan. 29. 09:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Beállításokban ki tudod kapcsolni.
2010. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pontosaban? Mert néztem de nem tudom..
2010. jan. 29. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
07:11 vagyok le írtam szerintem egy értelműen hogyan tudod ki kapcsolni. Be állításokban nem fogod meg találni mert a telepítés során kérdez rá erre a lehetőségre.
2010. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam azt,de nem kérdezet semmit! 2x ismeg csináltam.. "Custom" részen is felraktam már.. Nem kérdez.
2010. jan. 29. 14:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha tudsz csinálni képet arról a lépésről ahol kérdez elvileg megköszöném!
2010. jan. 29. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Hol van az a lehetőség a telepítés során ahol ki lehet kapcsolni?Mert én nem találtam meg, hogy hol van.Hasznos lenne ha értelmesen leírnád mert nem sokat segítettél azzal.
2010. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!