Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendőrségi vírust hogy tudom...

Osváth Dávid kérdése:

Rendőrségi vírust hogy tudom ki írtani?

Figyelt kérdés

Biztos ismeritek, azt mondja hogy zárolta a gépemet és hogy fizessek.

Egyből levágtam, hogy vírus, mert tele van nyelvtani hibákkal.

Szóval ezt szeretném ki írtani:-)


2013. jan. 10. 11:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

már mondtam szaki 5 perc

és öröm

2013. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Telepítsd formázd újra a gépet.

A comodo elég jó...

2013. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
sokkal gyorsabb. :)
2013. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nah úgy néz ki megvan a megoldás.

Ahogy powe_r mondta Szakembernek kb 5 perc.

Tényleg eddig tartott neki elmondania telefonba ,hogy mit csináljak.

Szóval AVG oldalról leszedhető ingyenesen egy rendszer helyreállító cd. Letöltöttem, rar-ba kicsomagol, majd telepíteni kell egy üres pendrive-re gondolom cdre is ki lehet írni.

Majd erről kell bootoltatni a gépet.

Fontos hogy online-ba mert közbe fölajánl egy frissítést. Legalábbis én először offline-ba csináltam és nem találta meg a vírust.

Szóval átvizsgálja a gépet, (válogatni is lehet, hogy mit vizsgáljon)és utánna eldönthetem hogy törlöm, vagy átnevezem.

Szóval úgy néz ki megoldódott a probléma.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2013. jan. 12. 22:07
 25/28 anonim ***** válasza:

:))

csak 5 perc

(azért a szakik tudnak MI:D


ezt nemondelsenkinek mert lebukokésbuvárnemakaroklennijobbhülyéneklátszanimint okosanokkosnak

2013. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Én már többször találkoztam ezzel. Több lehetőség is van az eltávolítására. Csökkentett mód is működik, csak nem a sima csökkentett mód, hanem a csökkentett mód parancssorral. Akkor lesz parancssorod és CD-ről bármit el tudsz indítani ami esetleg le tudja törölni. Ami ennél egyszerűbb talán, hogy kikapod a vinyódat átviszed haverhoz és csinálsz egy Eset Nod32 Antivírus tesztet aminek a próbaverzióját a www.virusvedo.hu oldalon ingyenesen le tudsz tölteni vagy kedvezményesen vehetsz meg.
2013. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Én pont most szabadítottam meg a gépemet egy ilyen féregtől! A megoldás igen egyszerű volt: újraindítod a gépet csökkentett módban, nyomsz egy windowsgomb+R billentyűt és beírod hogy "msconfig" ott kiválsztod az automatikus indítás fület és keresel egy igen gyanús programot mint például nekem volt: "asduiheglmscrzn" valami ilyesmi kikeresed az indítás helyét és törlöd shift+del-el. Újraindítod a gépet normál módon és már megy is!

Remélem tudtam segíteni :)

2013. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Helló tegnap sajnos én is rá találtam erre az áll oldalra.Csak az oldalt dobta be semmi vírust nem szedet le hála isten a gépre (ugyan úgy működik).Szerintetek lehet valami gondom vele ? (RENDSZER ZÁROLÁS ADATOK TÖRLÉSE ILYESMI) ? Azért én le futtattam rajta Malwarebytes Anti-Malware-t. A válaszokat előre is köszönöm :)
2013. dec. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!