Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Microsoft security essential...

A Microsoft security essentials jó vírus irtó?

Figyelt kérdés
Mert eddig azt használtam és nem fogta fel a gépem de most nod 32 van és az igen. Meik jó még ami nem fogja vissza mint pl: Microsoft security essentials
2012. nov. 25. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Lassan fél éve használom, de csak eredeti (vagy nagyon jól loadelt) winfosra ajánlott feltenni, semmi gondom nincs vele, de nem is mászkálok olyan helyeken, ahonnan vírust szedhetnék be.
2012. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem az volt és nem jöttek rá hogy nem eredeti a windows.

Köszönöm.

2012. nov. 25. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
ami nem fogja a gépet az panda cloud(ingyenes) kevés memóriát zabál,ha kőrül nézzen fórumokon akkor, megtudod,hogy mit írnak róla fizetős hát nod-t mondanám,de te pont az van neked.
2012. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:
A microsoft fordíthatná inkább ezt az energiát arra, hogy befoltozza az oprendszere biztonsági réseit, amiket kihasználva képesek működni a vírusok...
2012. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
annyira jó hogy most sem kaptak az av-testnél minősítést, tényleg inkább csinálhatnának hasznosabbat.
2012. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző: linkeld be azt a tesztet, légy szíves, vagy küldd el, mert érdekelne!
2012. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
be linkelem neked(amúgy nem vagyok az akt megkértél) : [link] de,én inkább ennek a tesztelik nézem ott leglább látom,hogy mit csinál: http://www.youtube.com/watch?v=qfmx-lor8RE&feature=watch_res.. bár itt is kihagyod pár fájt,ha érdekelnek a teszteli akkor nézz kőrül szinte az összes ismert vírusirtót tesztelte.
2012. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! A videó eszembe juttatta, mennyire fontos, hogy ne csak magában használja az ember :) egy jó tűzfal és a Malwarebytes egyébként is ott lapul minden józan eszű felhasználó gépén, akármi is legyen rajta... :D
2012. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!