Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért értesít még mindig...

Miért értesít még mindig kártevőről a Windows 7, mikor már eltávolíttattam a microsoft security essentials-al?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap letöltöttem egy programot innen: [link] (csak azért hogy kipróbálhassam: keylogger)

Viszont a microsoft security essentials károsnak ítélte meg ezt és ezért én eltávolíttattam vele, de utána is jelezte ennek a kártevőnek a jelenlétét a gépen. Többször is megismételtem az eltávolítást , de ezután is jelezte.

Később telepítettem a gépre az "eset" vírusirtót : a problémát az is jelezte és azzal is eltávolíttattam, viszont az "eset" a későbbi vizsgálatok során már nem jelzett veszélyt. (A microsoft security essentials-t később letöröltem a gépről)

Viszont ezután a gép ismét jelezett , hogy a Windows Defender káros szoftvert talált és megint ugyanezt hozta fel: MonitoringTool/Win32/KGBKeylogger

Ezeknek ellenére a gépen minden rendben van, de engem zavar az a tudat hogy a windows defender és a security e. szerint kártevő van a gépemen, ezért én már a rendszer visszaállításon is gondolkozok, mert az lehet hogy megoldás lehet.

Más módszer nincs erre ,hogy a kártevő (ami lehet hogy már nincs is ,csak valamiért jelzi a rendszer) eltűnjön ?



2012. nov. 10. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!