Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gondolom az alább látható...

Gondolom az alább látható termék kamu, véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 7. 01:05
 1/5 anonim válasza:
a kép alapján egy sima átalakító is lehetne.. de kitudja. Keylogger program szinten létezik, de ilyenről még nem hallottam. Ennyi pénzt nem ér meg, ha működik se.
2009. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahogy a billentyűzet csatlakozik a PC-hez, a kettő közé kell ezt bedugni... ennyit tudok róla
2009. aug. 7. 01:32
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] ez van még róla
2009. aug. 7. 02:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem működhet. Már csak azért sem hiszem, h kamu, mivel az eladóra vonatkozó 1898 visszajelzésből összesen 3 a negatív.
2009. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valódi, már régebben is árultak ilyeneket, igaz, én a hirdetést egy német hacker-magazin-ban láttam, és akkor még 200 euróért dobálták. :P

De mivel a programok egyszerűbben kezelhetők, és kényelmesebbek, ezért nem nagyon árulnak ilyesmit már.

2009. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!