Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek jó termék a PC...

Szerintetek jó termék a PC Tools Firewall PLUS?

Figyelt kérdés
Előtte COMODO volt de az szinte ölte a gépem erőforrásait. Szerintetek a PC Tools kellő védelmet ad egy XP-nek, ha mellette még ott van az avast! Free Antivirus 6 és a Malwarebytes' Anti-Malware? Egyik termék szidását sem kérem, csak a kérdésre a választ.
2011. okt. 1. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a PC Tools. Ráadásul ingyenes és még magyarul is tud.
2011. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Zone Alarm-ra szavaznék, ha XP.
2011. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A zonealarmot biztos hogy nem teszem fel, régen egyszer elkövettem ezt a hibát és úgy tönkretette a gépet hogy szervízbe kellett vinni. VÁLTOZTATOK A KÉRDÉSEN: Jobb a PC Tools Firewall PLUS legfrissebb verziója, mint a COMODO Firewall 5.0 (eléggé régi) verziója?
2011. okt. 1. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
ZoneAlarm NEM teszi tönkre az XP-t, sokáig én is ezt használtam, semmi bajom nem volt vele. De nagyon pontosan kell beállítani, mit engedhet át, mit blokkoljon.
2011. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az enyémet akkoris majdnem tönkretette. Jólvan, nem érdekel a zonealarm, csak a kérdésre a válasz.
2011. okt. 1. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
A PC Tools tűzfala jónak tűnik, legalábbis jól beállítható, ami sok pozitívat vetít előre. Csak nemrég tettem fel, a tapasztalatok szerint pedig ezek később kezdenek csak táplálkozni, így csak annyit mondhatok, hogy jelen pillanatban a terhelése maga a valóra vált álom.
2011. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!