Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Blizzardos játékosok! Segítség...

Blizzardos játékosok! Segítség kell. Ki akartam próbálni a diablo 3-at és teljesen leblokkolta a fiókomat a blizzard és nem tudom feloldani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

elősször is leszögezem hogy van életem a gépen kívül is, elég nagy közösségi életet élek úgyhogy most el lehet felejteni a "dobd ki a géped és keress barátokat" féle komikat.


szóval az van hogy én nem rég óta wowozom és megvettem eddig minden kiegészítőt (kivéve a mop-ot) és hát már most lesz 6. hónapja hogy nem játszom vele, mert nem volt pénzem befizetni. aztán mostanában láttam hogy van diablo 3 starter edition és ki akartam próbálni de fogta és leblokkolta a fiókomat szó nélkül és elfelejtettem a titkos kérdésre a választ és mikor úgy próbáltam feloldani hogy megadom az email-em meg a nevem, akkor nem fogadta el, azt írta hogy az email-név kombináció nem jó, nem tudom miért. ilyenkor mit tudok tenni? nem akarok hogy oda vesszen az amit eddig belefektettem.

ráadásul blizzardnak meg nem tudok emailt se küldeni mert nem találok sehol konkrét címet.

telefonálni meg nem fogok nekik mert társalgás szinten elég gyatrán beszélek angolul.



2012. aug. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen idáig én is eljutottam, de itt ugyanúgy azt kell megadni amit nem fogad el / nem tudok.
2012. aug. 25. 18:42
 3/3 A kérdező kommentje:
úgy tűnik sikerült :OO valahogy kiszaszeroltam hogy mi a nevem meg a titkos válasz. elvileg küldött aktiváló mailt de még nem jött meg.
2012. aug. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!