Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leblokkolta a rendszer az...

Leblokkolta a rendszer az msn-em. Hogyan oldhatnám fel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már kb 2 hónapja fel se mentem az msn-címemre, akkor még semmi baja nem volt.

Először hotmail-ről próbáltam egy levelet küldeni, de nem engedi. Megnéztem, azt mondta érvényesítenem kell, és egy olyan oldalra vitt, ahova be kell írnom a telefonszámom, ők küldenek egy kódot és megoldják a problémám. No, most a gond ott kezdődik, hogy magyarországot meg se lehet adni, mint helyet, így a +36-ot se.

Meg is próbáltam belépni magába az msn-be, nem enged. Az ablak amit kidob, ott rámentem a további információra, és ezt adta ki:

[link]

Én megpróbálkoztam azzal amit leírt, csak az a baj, hogy azon kívül, hogy kilinkelték, hogy hol kéne valamit alkotnom, semmit nem írtak le. Most örülök, hogy ott van a sok adatom az oldalon, de ez még nem visz előrébb az ügyben.

Megváltoztattam a jelszavam, de persze ez se sokat használt...


Valaki, akárki, nincs valami használható ötletetek? Előre is köszönöm.


2011. jún. 6. 00:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Alapjáraton azt se értem, hogy kaphattam be pont én egy ilyen spammert, mikor még spybot rezidens programom is van, a vírusírtó is tökéletesen működik és figyelem az ikont, mikor vannak frissítések, és letöltöm. Plusz nem vagyok akkora gyökér se, hogy hülyeségekre kattintgassak... De lehet, h simán a jelszavam volt feltörhető...
2011. jún. 6. 00:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!