Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky Internet Security...

Kaspersky Internet Security 2012 crackelése?

Figyelt kérdés

Hali!


A fent említett szoftverhez lenne szükségem bármilyen serial kódra,crackekre, vagy bármiféle trükkre, hogy ne csak az alap 30napos próbaverziót engedélyezze, hanem pl. 70 napos verziót kapjam. Régebben megvettem egy évre, nagyon bevált, csak most nincsen felesleges 13E forintom megvenni. Tehát bármilyen tippet, trükköt, programot meghallhatok! Előre is köszönöm!



2012. aug. 7. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy bevált, de törtet én nem használnék. Nem ad olyan védelmet mint az eredeti!
2012. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volna rá megoldásom de majd még meggondolom a dolgot...
2012. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem vannak hozzá serial-jaim amik még 1 évig érvényesek... de miután megadtam itt valakinek az egyiket nem sokára blokkolva lett a Kaspersky Lab által ezért még egyszer nem adok senkinek ^^
2012. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát igen ezért nem adok én se
2012. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Detto... :D
2012. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!