Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtót? 2012

Milyen vírusírtót? 2012

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik 2012 legjobb vírusírtója? Mit ajánlanátok? Jelenleg BitDefendert használok, de azzal be kaptam egy hardcore vírust. :D Avira, vagy F-PROT???

2012. máj. 1. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
microsoft essential security
2012. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik kb. ugyanazt tudja, nem attól függ hogy kapsz-e vírust vagy sem, hogy milyet használsz.

Nyilván ha nem töltögetnél össze-vissza nem jött volna be vírus. :)

De hogy a kérdésedre válaszoljak, ha akarsz fizetni a vírusirtóért akkor csak Kaspersky. Ha nem akkor Avast.

2012. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tegnap bebizonyította, hogy kőkemény beállításokkal mire képes. NEM jutott be a trójai a Mozilla Firefoxon át, visszaverte a támadást. Valódi kódos Eset Smart Security5.
2012. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát utolso meg bocsáls de a virus irto nem az összes virust érzékeli


kb a virusok 20%át


úgyhogy lehet kaptál vírusokat legtöbbképpen a felhasználón múlik hogy vírusos lesz e a gépe vagy nem tök mind1 milyen virus irtod van

2012. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem járok warez oldalakon, nem töltök le megbízhatatatlan oldalakról semmit, a gépem tiszta. De annyi elég volt, hogy Mozilla Firefox 12 böngészőben a Google keresőben egy ártalmatlan (internetes lap) oldalt akartam betölteni! Ennyi elég volt!

Valódi újságkódos ESET Smart Security5 is csak akkor ér valamit, ha naprakész, ugyanúgy, mint az operációs rendszer.

2012. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ma már a trójaiak a böngészőn keresztül támadnak. Sőt, a Google se tesz ellenük semmit. Szégyen, a magyar internet védelme kb. ennyit ér.
2012. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A hibát szerintem mindenki saját magában keresse, ne másban. Arról egyáltalán nem tehet a google meg a tököm tudja mi, hogy te tört programokat töltesz le, keresel hozzájuk crack-et stb.

Annyira érdekes, hogy nekem már évek óta nincs egy rohadt vírusom se, pedig napi szinten gépezek. (mellesleg akárhány vírusirtót felrakok, egyik se talál semmit)

2012. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet nem volt semmilyen kártékony dolog a honlapon, egyszerűen csak kamu riasztás. :)
2012. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Malwarebytes Anti-Malware (ha megtudod oldani pro)


+


Avast [pro vagy free]


és kész :D + kerülöd az amcsi&japán siteokat és hosszú boldog élete lesz a gépednek ;D malwarebytből ha pro akkor még állandó védelmed is lesz

2012. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindannyian tévedtek ! Én ezzel foglalkozom.:)

Ilyen retek vírusírtókat,mint a Norton,Avira,AVG stb. el kell felejteni.Azok nem védik meg a gépeteket !!


Viszont teljesen ingyen letölthető,és használható a Microsoft Security Essential !! Ezt letöltöd,feltelepíted..

Innen:


[link]


Mellé felteszed a Malwarebytes Anti-Malware -t,ami direkt trójai ellen van fejlesztve.


Innen leszedheted: *****


Sosem fogsz vírust kapni !! :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!