Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen tűzfalat tegyek Avast...

Milyen tűzfalat tegyek Avast 7 mellé? (2012)

Figyelt kérdés

Olyan kellene, ami most per pillanat 2012-ben elég jónak számít.

Ha lehet, ne olyant, ami minden ártatlan dolog miatt beriaszt és nagyon visszafogja a netet, volt már egy-két olyan, még kb. 1 éve, ami állandóan ,,tanult" és riasztott mindenért, a weblapokat baromi lassan töltötte be az ellenőrzés miatt a gép.

Ami nekem a legfontosabb, hogy ne fogja vissza a gépem, mert laptopom van és nem akarom, hogy az akku üzemidőt és a teljesítményt nagyon visszafogja.

Pl. a múltkor kipróbáltam az AVG 2012-t és úgy tűzfallal együtt nagyon belassította az egész gépet.

Tehát visszatértem az Avast-hoz.

Olvastam még sokat a Kaspersky-ról, de írják, hogy csak erős géphez jó.

Végülis a notim nem a leggyengébb, de nem akarom fölösen terhelni.

Köszi előre is, ha tudnátok jó tanácsokat adni.

:-)



2012. ápr. 27. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már egy rakás ilyen kérdés volt, de pl. a comodo-ra és a zonealarm-ra eléggé sokan mondják, hogy erőigényes.
2012. ápr. 27. 18:36
 2/7 A kérdező kommentje:
Az úgy jó, ha torrentben keresek az avast-hoz teljes verzió kiegészítést és úgy használom? Valaki próbálta már, hogy milyen?
2012. ápr. 27. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jó. Biztonsági programot SOHA NE TÖRJ FEL mert az úgy olyan, mintha nem is lenne. Az avast valóban jó víruskeresőnek, ez mellé nekem az Agnitum Outpost Security Suite Free vált be. Van benne víruskereső modul, de azt kikapcsolhatod. De nem is muszály. Nekem úgy van, hogy egyszerre vigyázza a gépet az avast és az outpost. Egyátalán nem lassít, telepítéskor persze néhányat kérdez, de rengeteg dolog van benne ami beállítható. Hasonlóan az avasthoz, ehhez is kell egy regisztrációs kulcs, ami egy évvel hosszabbítja meg a használatot.

Outpost Free letöltés: [link]

Ingyenes Outpost regisztráció: [link] register.php

A regisztrációnál valódi emailt adj meg, hiszen oda küldik a kódot. Sok sikert és minél kevesebb hacker támadást!!!!!!!!

2012. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én comodot használom szerencsére csak bekapcsoláskor terheli a gépet
2012. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, végül comodo-t tettem fel, hát majd meglátjuk hosszabb távon, egyenlőre ha játszok egyet vagy ilyesmi, közben nem lassít be, aztán még tesztelgetem.
2012. ápr. 29. 20:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Az Agnitumot akartam először, de a hivatalos oldalról a 32 biteset nem akarta valamiért felrakni a 64 gites win 7-emre és nincs más típus.
2012. ápr. 29. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hát, mert külön van telepítő a 64 bites Windowshoz:

[link]

2012. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!