Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem az avast 5. 0.656...

Letöltöttem az avast 5. 0.656 pro antivirust.2012-ig van licenszem. De semmi pénzért sem frissít?

Figyelt kérdés
hiába nyomok rá hogy frissítsen csak annyit ír ki hogy előkészítés a frissítésre. windows 7es rendszerem van, de ez kompatibilis azzal is. net is van. miért nem akar frissíteni? hiába hagytam itt több órára akkor is csak előkészített... :S pedig engedélyezve van neki a net... nem értem. ha vki tud segítsen pls!! thx előre is
2010. okt. 28. 08:44
 1/4 t601s ***** válasza:
16%
DOBD KI!! SZART SE ÉR !! NOD32 V. PANDA A MAX. VÉDELEMÉRT !!
2010. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyu vaze:Nyisd meg az AVAST-ot.Katt a karbantartás gombra és azon belül a frissítés gombra.Itt megtalálod a Modul és Vírusdefinicók frissítése gombot.Katt és máris frissít.De ha azt írja ki hogy már frissítve volt akkor csak te maradtál le róla.És ugyanitt tudod frissíteni a progit is.Alul katt a program frissítése gombra és kész.Itt is ha már meg volt akkor itt is lemaradtál róla.Amúgy meg rendesen ha bekapcsolod a számítógépet egy-két percen belül ajobb alsó sarokba a monitoron kiteszi hogy frissített.
2010. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kézileg is próbáltam frissíteni de az előkészítésnél nem megy tovább.... pedig ez már a 2. verzió amit próbálok és ugyanaz a hiba... nem vágom mi lehet...
2010. okt. 28. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
nehasználj tört virusirtot ;)
2012. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!