Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik ingyenes tűzfalszoftver...

Melyik ingyenes tűzfalszoftvert ajánljátok?

Figyelt kérdés

Olyanra van szükségem ami ingyenes, mégis nagy védelemmel rendelkezik. Lentebb megtaláljátok azokat, amelyek nem jöhetnek szóba, melletük pedig az okot.



Comodo: 99-es CPU használat

ZoneAlarm: 99-es CPU használat

PC Tools Firewall Plus: túl gyenge + megszűnt a fejlesztése

OnlineArmor: 10 percenként úgy belassít, hogy böngésző nem nyílik meg



2012. ápr. 8. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ami az oprenceredben van....ha valaki fel akar tőrni valamit és ért hozzá tökmindegy mit használsz ha meg nem akkoris
2012. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ingyenes alatt mit értesz, ingyen hozzáférhetőt, vagy kereskedelmi forgalomban ingyen megkaphatót.
2012. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az első kettőt ami a legjobb, kilőtted, így marad a beépített. Milyen géped van neked?
2012. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valami gáz a te gépeddel lesz, a Comodot nálam meg sem érzi a rendszer és az a legjobb.
2012. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ittis comodo,jól funkcionál az a 99es cpu max pár mpre szól..de akkor válogass,bár legjobbak kilőve..


[link]

2012. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem Eset Smart Security5 van a gépemen (tűzfalas védelem, újságkódos), a CPU 8-12% most. Pedig nem egy erőmű, 1 GB memóriájával és XP SP3-al, mobilnettel (hotspot). A gépeden valamilyen kártevő garázdálkodik a háttérben, az is okozhatja ezt. Sűrgősen futtass le online scannert.
2012. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kártevő nem lehet rajta, lefuttattam ezeket:

ESET Online Scanner

avast!

Malwarebytes Anti-Malware


Tudom, hogy a legjobbak benne vannak a listában és a CPU zabálás egyátalán nem másodpercekre szól, először én is azt hittem. Órák elteltével sem volt változás.

2012. ápr. 8. 17:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Tálca, jobb egérgomb: Feladatkezelő, Folyamatok. Nézd meg, mi zabálja ennyire a memóriát és azt állítsd le. Lehet, hogy sok az automatikusan induló program. Ezt pl. Ccleanerrel is ellenőrizheted. (Eszközöknél keresd). Az semmiképpen nem normális, hogy a CPU 99% legyen.
2012. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
msconfiggal is ellenőrizni lehet az autorun-t de én ASC-vel néztem, nem sok. Ami a 99-es CPU-t illeti az cfp.exe, za"valami".exe.
2012. ápr. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!