Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik ingyenes tűzfalszoftver...

Melyik ingyenes tűzfalszoftvert ajánljátok?

Figyelt kérdés

Olyanra van szükségem ami ingyenes, mégis nagy védelemmel rendelkezik. Lentebb megtaláljátok azokat, amelyek nem jöhetnek szóba, melletük pedig az okot.



Comodo: 99-es CPU használat

ZoneAlarm: 99-es CPU használat

PC Tools Firewall Plus: túl gyenge + megszűnt a fejlesztése

OnlineArmor: 10 percenként úgy belassít, hogy böngésző nem nyílik meg



2012. ápr. 8. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Chrome fordítója szerint ez a Comodohoz tartozó fájl, azonban lehet hamis is.

"Ha cfp.exe található almappája a "My Files" mappában, akkor a biztonsági minősítés 0% veszélyes . A fájl mérete 1.994.640 bájt. A program egy ablakban látható. Akkor távolítsa el ezt a programot a központ. Ez egy Verisign aláírt fájlt. A fájl digitális aláírását. Cfp.exe fájl nem a Windows core fájlt. cfp.exe képes rögzíteni bemenet, monitor alkalmazásokat.

Ha el kívánja távolítani a programot teljesen, megy Vezérlőpult ⇒ ⇒ Software COMODO Internet Security .

Fontos: Egyes rosszindulatú álcázni magukat cfp.exe, különösen, ha ezek találhatók a C: \ windows vagy c: \ windows \ system32 mappába. Így ellenőrizze a cfp.exe folyamatot a pc, hogy ez kártevő. Javasoljuk Security Task Manager ellenőrzésére a számítógép biztonságát.

[link]

2012. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Töröld le az eddigi próbálkozások összes maradványát (Ccelaner, akár a Registryből is), aztán nézd meg a Vezérlőpultban (Biztonsági központ), melyik tűzfalat jelöli. Futtass le virusirtót.

Aztán töltsd le innen a Comodot.

[link]

2012. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egy ezeréves Comodo-t használni olyan, mintha nem is lenne a gépen tűzfal. Én is hallottam, hogy a Comodo nagyon jó, bánom is hogy belassít. Most feltettem az Agnitum Outpost Security Suite Free-t, ez egyenlőre tökéletes.
2012. ápr. 9. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!