Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez milyen vírus vagy mi ez?

Ez milyen vírus vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Skyolás közbe csak úgy feljön egy chat ablak (fejete háttér

zöld szöveg)

és nem lehet bezárni feladatkezelőbe se találtam meg és ott írogatnak angolul hogy mi ez meg állítsák le meg hogy vírus meg hívják a rendőrséget

az avira meg az eset smart security se talált semmit

elég sokszor futtatam le vírus keresést rouert is ujraindítottam már de valamikor mindig előjön kb 1-2 órája van olyan hogy csak pár másodpercre :SSSSS



2012. júl. 27. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
leszedtem a crysis warhead crackjét jelzett az avira de kinyomtam de már régen is használtam ezt a cracket de akkor nem jött elő ilyen kitöröltem minden reloaded-os szart is de még mindig :SS
2012. júl. 27. 23:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Néhány mondatot elég nehéz volt értelmezni. Ha nem találnak a vírusirtók semmit, akkor csinálj rendszer visszaállítást, esetleg telepítsd újra az op. rendszert. (előtte persze csinálj mentést)
2012. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi siettem az írással :D ujraraktam most jó
2012. júl. 28. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Skype: azonnal telepítés után le kell tiltani mindenkit, aki nem az ismerősöd vagy barátod. Miért? Ezer arab jön, vírusokkal együtt "barátkozni".
2012. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ilyen ismeretleneket nem jelülök be legalábbis külföldieket biztos nem
2012. júl. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!