Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan windows xp kódfeltör...

Papillon.0 kérdése:

Van olyan windows xp kódfeltörő amivel pendrive-ról tudnék bootolni?

Figyelt kérdés
Windows xp op.rendszeres gépemen nem tudok a jelszavammal bejelentkezni a saját fiókomba, és a rendszergazda fiókba sem tudok bejelentkezni annak a jelszavával, pedig biztos a helyes jelszót írtam be, rengeteg variációt próbáltam már, a nyelv átállítástól kezdve a jelszavam variálgatásáig, más felhasználói fiók sincs, amin keresztül csökkentett módban be tudnék jelentkezni, szóval csak a kódfeltörés maradt mint megoldás! Tudnátok nekem olyan kódfeltörőt mondani amivel pendriveról tudnék bootolni? Mivel-sajnos-a laptopomon nincs CD/DVD meghajtó! Előre is köszönöm a segítséget!

2012. jún. 26. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Universal USB Installer támogatja a Hiren's Boot CD-t, amin tudtommal van ilyesmi.
2012. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ehhez tudnál nekem egy oldalt linkelni ahonnan le tudom tölteni? köszi
2012. jún. 26. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom tenni, amit te, hogy beírom google-be. Ennyire ne fájjon már a lustaság.
2012. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem lustaság csak nem találom, de akkor tovább keresek, azért köszi
2012. jún. 26. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőre a legelső találat. Te nem ugyanezt az internetet használod?
2012. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!