Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Boztonságos notebookal lemezt...

Boztonságos notebookal lemezt írni? Mi a véleményetek a CDBurnerXP programról?

Figyelt kérdés
Kicsit félek az ÚJ notebookommal írni lemezt, mert kb 1hónapja az íróban felrobbant egy lemez és félek, hogy ez megtörténhet az új gépemmel is.

2012. jún. 23. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már nem egy lemezt írtam a laptopommal (Nero), nincs semmi gond vele.
2012. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Lehet hát, de én nem javaslom a nerot, egy kalap szart nem ér az egész.

A progi meg elég jó, kis méretű, de nagyon jó munkát végez.

2012. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy biztonságos. A CDBurner XP jó lesz erre a célra.
2012. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a nero 8 56 perc alatt írt tele egy blu ray lemezt
2012. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"kb 1hónapja az íróban felrobbant egy lemez"


WTF!!? Miféle író volt az? Vagy inkább miféle lemez? Az hogy notebook semmivel sem jelent nagyobb kockázatot, ha megtörtént vele akkor ugyanúgy megtörténhetett volna egy PC-vel is. Jobban mondva NEM kéne megtörténnie egyikkel se.

Valamelyik gyártónál asztalt kellett volna borítani ahelyett hogy 1 hónap után lecseréled.

2012. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy nagyobb sebességre állítottad az írást mint amit a lemez elbírt, lásd Állítólag.
2012. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"vagy nagyobb sebességre állítottad az írást mint amit a lemez elbírt, lásd Állítólag"


Anno az 52x LG írók korában még el tudom képzelni, de manapság nem hinném hogy ilyen előfordulhat. Pláne hogy az írható lemezeken a metaadatok közt azért megjelenik a maximális írási sebesség, és szerintem egy mai író azért kell hogy legyen annyira inteligens hogy ezt figyelembe vegye. Arról nem is beszélve hogy mostanság már a DVD is elavultnak számít aminek az optimális fordulatszáma nagyságrendekkel elmarad attól ami szétrepesztheti.

2012. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem notebook írója robbant fel, asztali számítógépem volt! Akkor épp nem írtam, csak beleragtam egy angol lemezt és egyszer csak felrobban! Nagyon megilyedtem, azóta nem is jó a gép, azért lett véve notebook! :))
2012. jún. 23. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vágom. Ha a lemez darabokra törik az csak az írót kéne hogy tönkre tegye. Nem inkább a táp szállt el benne? (az elektrolitkondenzátorok tényleg fel tudnak robbanni és elég nagyot is szolnak)
2012. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, az író robban fel, darabokban szedtem ki a lemezt is! Már volt rossz a tábegységem régen, ez más!!! :S Olyat csinál a gép, hogy mikor bekapcsoltam addig megy amíg kiírja, hogy Windows XP majd újraindul, és ezt csinálja folyamatosan....
2012. jún. 27. 08:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!