Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nincs internet? Help!

Miért nincs internet? Help!

Figyelt kérdés

Tegnap feltelepítettem a comondo tűzfalát,ma bekapcsoltam a gépet és nincs internet. Routert használok. Valószinű hogy valamit be kellene még állítani a comondo tűzfalán,de nem tudom mit!

Valaki tudna segíteni?!


2012. jún. 22. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek töröld le azt a szutykot a gépről, ha winfos 7 van rajt, és használd annak a gyári tűzfalát.

Ha nem winfos 7, akkor meg a gép nem lehet túl erős, és iszonyúan fogni fogja a Comodo, szóval szintén töröld le, és használd pl a PC Tools tűzfalát (az AV-je tényleg ratyim de a tűzfal gyenge gépre elég jó).

2012. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BTW a probléma okát nem említettem: valószínűleg nem kapcsoltad ki a winfos tűzfalat, és összeakat a másikkal.
2012. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ!

Másodszor: Eső dolgom volt hogy ellenőrizzem a tűzfalakat,és a windows sajátja ki van kapcsolva. Valami más baj lehetett,nem tudom mi volt,most már jó a net. Az utorrentre kellene valami megoldás,mert passzív lett a kapcsolat.

2012. jún. 22. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!