Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bullguard antivirus, Bullguard...

Bullguard antivirus, Bullguard Internet Security. Mi a véleményetek ezekről a programokról?

Figyelt kérdés
Számomra elég jónak tűnnek. Dán biztonsági cég termékei.

2012. jún. 7. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam róla. Attól függetlenül lehet, hogy jók.

Miért nem olyant használsz, amit ismersz?

2012. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 legendavagyok01 ***** válasza:
Egészen nyugodtan használd, igen komoly, csak kevesen ismerik. Ha eredeti vagy a 60 napos próbaverzió, akkor tökéletesen megteszi.
2012. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nagyon jók között van valóban több teszt eredmény szerint is, én sem ismerem de ezek alapján én ajánlanám.
2012. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: [link]
2012. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megvásároltam a Bullguard Internet Security-t és nagyon jónak tűnik első látásra.

Van beépített gamer konfigurációja is (nekem fontos volt ez is); úgy tapasztalom, hogy nem fogja szinte egy cseppet sem a gépet (talán még a MBAM-től is kevésbé) és nagyon intelligens és komoly védelmi szoftvernek tűnik.


Ezt az után írom, hogy több híresebb (fizetős) védelmi rendszert megvásároltam előzőekben és némelyikben igen nagyon csalódtam.


Pl. az Outpost Security Suite Pro az, ami számomra teljességgel használhatatlannak tűnik (XP-n és WIN 7-en is).

(összes közül legnormálisabb az MSE volt - a kis kedvenc, az MBAM után)

2012. jún. 7. 23:24
 6/9 A kérdező kommentje:
helyesbítek: azért van, amikor fogja (csodák nincsenek) :-)
2012. jún. 14. 02:04
 7/9 A kérdező kommentje:

Telik az idő, de csak azt tudom írni: jó kis cucc ez! :-)


Tűzfal, antivírus, antispy, antispam - minden benne van.

Pajtás!

2012. jún. 28. 04:11
 8/9 A kérdező kommentje:

Bitdefender Antivirus-bázisú a vírusvédelme, nagyon okos kis cucc, nem szed be semmit.

Bajnok a kis bulldog! :-)

2012. júl. 19. 23:37
 9/9 anonim ***** válasza:
en kiprobaltam es jo bar a kedvencem a mcafee(total protection vagy internet security)
2016. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!