Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusirtót válasszam,...

Melyik vírusirtót válasszam, szerintetek melyik a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Avast vagy AVG? Vagy esetleg más ingyenes szoftver? Nem igazán vagyok otthon ebben a témában.Sajnos csak ingyenes verzió jöhet szóba! Tört,crakcalt irtókat meg nem hiszem hogy érdemes lenne használni. De kíváncsi lennék mi a véleményetek az ilyen szoftverekről is!


Köszönöm előre a segítséget!


2012. jún. 19. 04:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Microsoft Security Essential: Tök ingyen van

AVG felejtős az egyik legundoríróbb vírusirtó

Még az AVAST-ot ajánlanám de azt is telenyomták reklámmal

4.8 volt az utolsó amit használtam AVAST-ot

Viszont a Security Essential teljesen jól működik és nem zaklat állandóan téves riasztásokkal mint a társai


Amúgy ezeknek a riasztásoknak a nagy része véleményem szerint csak reklám hogy fizess elő meg ilyesmi mert a progi csomó vírust talált a gépeden "ugye milyen jó kis program?" "naaa vedd már meg" valójában pedig a 90% nem is vírus...


Talán az AVG volt az a vírusirtó ami fogta magát és kiírta hogy melyik meghajtón mennyi vírus van. Javítsatok ki ha tévedek.

A probléma ezzel csak annyi hogy teljesen friss rendszer volt a gépemen mégis 11 vírus??? hmmmm :D

2012. jún. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shaddark ***** válasza:

Ezt a kérdést inkább itt tedd fel:

[link]

Vagy olvasgasd, párszor már megválaszolták, de ezek a dolgok mindig változnak, ahogy a világ is :)

2012. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 19. 16:23
 4/13 anonim válasza:
Erre a kérdésre csak annyit több mint 8 éve rendszergazdai képesitéssel használok mindenféle rendszert és konfigurációt. Ha engem kérdezel ne használj "vírusirtó"-nak" nevezett kapukat amik valójában ara vannak, hogy begyűjtsék azokat... Soha nem használtam illetve amikor mégis folyton vírusos voltam (megvan az oprendszer kéne még pénz dobjunk ki vírusirtót de nincsenek is vírusok de vannak viszont azok nem jutnak fel a gépre hacsak a virusirot nem ugy csináljuk meg hogy az bevonza..) csak 1 újabb profitforrás. ;)
2012. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezzel teljesen egyetértek...

Azért valamilyen vírusirtót tegyél fel a gépedre hogy védelem legyen rajta mert KELL!

nem véletlen hívja föl rá a Microsoft rengetegszer a figyelmet

de ne azért mert Drága!

Mivel ezeknek a cégeknek valamivel fönt kell tartani a látszatot hogy a programjuk működik, és állandóan vírust jeleznek.

2012. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Avast 7-et és Comondo tűzfalat párosítva választottam.


Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 20. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Elég lett volna Comodo internet security ami ingyenes és jobb a védelme is...
2012. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a "baj" hogy nagyon nem értek hozzá. Elég sok véleményt olvasgattam fórumokon,és semmi az ég világon nem derült ki,csak az hogy kinek mi tetszik. Mindenkinek épp az a jó/legjobb amit épp használ. Mindenképp ingyenes szoftvert kell választanom,így az avast mellett döntöttem. Viszont nincs benne tűzfal,ezért kerestem azt is külön. Na ebben már könnyebb dolgom volt,mert szinte mindenki dicséri a comondo tűzfalát.
2012. jún. 21. 19:09
 9/13 anonim ***** válasza:
microsoft security essentials, ingyenes, de csak eredeti vindózon megy, de az avira a best
2012. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyém sem eredeti :D
2012. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!