Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes vírusírtót...

Milyen ingyenes vírusírtót ajánlotok?

Figyelt kérdés
És úgy gondoltam persze, hogy nem próbaverziót, hanem valami full verziót, és hasznosat. (windows xp-m van)
2012. máj. 21. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem win Xp m van és egy tökéletesvirusírtó programot hasznalok az !Avast névvel tökéletes bár párszor frissít de jobb minet a NOD32 merta legújabb virusokat vagy a legerősebbeket is mint pl egy Jeefo írtja de 1000-el szóval !Avast a király.

NINCSMIT

2012. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
avast! 7
2012. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz, akkor az avastot kiprobalom
2012. máj. 21. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a Microsoft saját vírusírtója.

[link]

2012. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
avira :)
2012. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Avast minden, csak nem tökéletes, de nálam is az van évek óta, problémák nélkül, mert jobbat nem találtam.
2012. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bitdefendert használok jó erős védelme van szülői felügyelete se gyenge. Kaspersky-t használtam annó de az nem ismer fel 1-2 vírust a tesóm metin2-őn játszik és azért cseréltem bitdefenderre mert az "levédés" vírust hoz a gépre ami a kliensbe van a játéknak némelyik szerverében.
2012. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF


Kedves előző!


INGYENES vírusirtóról szólt a kérdés, és az általad említettek egyike SEM az. Ha nem eredeti, vásárolt licenccel használod, akkor akárhogy is töröd fel, csak idő kérdése, hogy lebukjon a kulcs (akkor is, ha most azt írja, hogy x000 napig használhatod, nem lesz az egy év sem, jó esetben pár hónap). Sokat foglalkoztam ezekkel, és szinte minden megfordult a gépemen, de rá kellett jönnöm, hogy nem érnek annyi időt, vagy energiát, amit az ember a lopott cucc crackelésével tört, arról nem beszélve, hogy nem kell minden frissítéskor attól tartani, bevonták-e a kulcsot, amit rajtad kívül valószínűleg több tízezren használnak még, ezért azt mondom, hogy a legjobb és legegyszerűbb megoldás a legálisan ingyenes védelem. Ebben pedig még mindig Avast, + ésszel netezés + egy jó tűzfal. A középső összetevő hiányát semmilyen program nem pótolhatja = hülyeségre nincs orvosság.


Üdvözlettel: informatikus barátod

2012. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!