Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusirtót szeretnék de...

Vírusirtót szeretnék de milyet és hol?

Figyelt kérdés
Valami jó vírusirtót tudnátok linkelni nem baj a próba verzió de a rendes jobb lenne és ingyenes kéne nekem most nod32-őm van de nem hiszem hogy jó mert soha semmit nem talál és van hogy a gépem már elég lassú.. pedig tök új és mindenből majdnem a legújabb van rajta szóval csak vírus miatt lehet. :S :/
2012. máj. 15. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A NOD32 elég jó. Nekem rendszeresen észleli a vírusokat. Ha van Ncore-od akkor ott a programok között van egy elég jó verzió belőle. Ha esetleg azt töltöd le, akkor van egy rész amit nem írnak a torrentben, hogy ugye a telepítésnél újra kell indítanod majd a gépet csökkentett módban. (Torrentbe vagy egy ilyen crack program.) Ha elindult csökkentett módban, akkor megkell keresnek a gépen ugyanazt a fájlt és megint elindítani, akkor fogja aktiválni.
2012. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kerüld a buherált Vírusirtókat. Van egy csomó ingyenes megoldás ami tökéletesen megfelel.


[link]

[link]

[link]

2012. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy van egy csomó legális kód, ha kell, tudok adni ingyen. (ESEThez ugyebár)
2012. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves 3. válaszoló azt megköszönném :)


De mindenkinek köszömöm a segítséget!! :))

2012. máj. 15. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!