Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a jobb tűzfal a comodo...

Melyik a jobb tűzfal a comodo vagy az Ad-aware 10.1 nek a tűzfala?

Figyelt kérdés
régen comdo vírusírtom volt de leszedtem mert... visza akartam annak tenni a tűzfalat te lusta voltam feltelepíteni:) igy bekapcsoltam az Ad-awarenek a tüzfalát egyszerü volt pár kaintsás szerintetek melyik a jobb és kérem azok válaszoljanok akik már megismerték az Ad-aware tüzfalát

2012. jún. 14. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

döntsd el te.. 2012 január tűzfalteszt:


[link]

2012. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt...yuki voltam :)
2012. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de az vírusrtó teszt nem tüzfal meg amugy az egy ösrégi ad-aware volt a tesztbe mert a mostani ad-aware 10 nagyon sokat fejlödöt
2012. jún. 17. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
tüzfal teszt...behatolásokat tesztelik különbözö metódusokkal :) a tszt meg nem ősrégi,csak itt már a total security részét nézték,aminek tüzfala egyenrangu egy internet securityéval :) tüzfalnak comodo,virusirtónak meg ha ragaszkodsz ad-aware. ezen nincs mit szépiteni :)
2012. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én ragaszkadok igaz hogya régi verzió semmit seé rtek de al egujabbrólk még nem láttma tesztet de egy biztos nagyon fejledötöt az ad aware
2012. jún. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!