Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Zone Alarm vagy Comodo tűzfal?...

Zone Alarm vagy Comodo tűzfal? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Írjatok indokot is, most szeretném valamelyiket letölteni, de nem tudom melyik jobb, ja és Windows-ra, ha ez számít valamit.
2011. ápr. 23. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:

zonealarmnak idegesítően felbukkanó facebook reklámjai vannak, meg alapból a buta ember tűzfala, maximális grafikai látvány, nulla beállíthatóság...


comodo tűzfalban a defense+ szolgáltatásra semmi szükség, amennyiben a windows7-ben be van állítva az UAC. egyébként is csak bosszant az állandó belepofázás a szoftverek futtatásába, de még mindig gyakrabban jelenik meg, mint az UAC.

2011. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, és ha letöltöm a comodot, a hivatalos oldaláról, nem lesz hamis, vírusos, vagy valami kárt nem fog tenni, biztos?
2011. ápr. 23. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:
ha eredeti oldalról töltöd, akkor nem.
2011. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Comodo az jobb.

(nekem ESET Smart van)

2011. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha avg vírusírtó is van? Az nem baj, hogy lesz a comodo is?
2011. ápr. 23. 17:51
 6/10 A kérdező kommentje:
mert a comodo oldalán úgy van, hogy tűzfal és vírusírtó is egyben
2011. ápr. 23. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem avg 2011 free van comodoval, ha jól állitod be akkor remekül működik sztem.
2011. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

COMODO Firewall-t keresd.

Amúgy a Defense+-t tényleg talán jobb, ha kikapcsolod. Ez egy HIPS, ami annyit tesz, hogy kérdez, ha valami hozzá akar férni vagy módosítani akar a leíró adatbázisban; kérdez, ha egy folyamat futtatni akar egy folyamatot és kérdez akkor is, ha egy folyamat hozzá akar férni egy fájlhoz, bármily céllal is tegye. Magyarul, őrült sokat kérdez. Asszem nemcsak durva beállítás mellett, hanem alapon is, de ezt nem tudom, én nem használok HIPS-et.

Aztán, miután megismerte a programjaidat, békén hagy, de addig...

2011. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, letöltöttem a tűzfalat, a középsőt, remélem megszokom.:)
2011. ápr. 23. 18:36
 10/10 anonim válasza:

Nekem az nem tetszik csak a Comodo - ban, ha letörlöd, de akár a Revo Uninstaller - t használod a Program Filesban mindig ottmarad és nem engedi kitörölni magát / a Huligán/

de amúgy jó, teszteknél is mindig jókat írnak róla. Tipikusan nagy kémje a gépezési szokásaidnak, mint minden program ...

2011. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!