Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » OLYAN tűzfal amely hatékony,...

OLYAN tűzfal amely hatékony, de nem zaklatós?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan tűzfalat felrakni az avast mellé,amely a háttérben van,nem zaklat másodpercenként a hülye riasztásaival,és nem blokkolja a rádiót meg a programjaimat.létezik ilyen?a 3.tűzfalat töröltem most le.A commodo jó lett volna,ha tudtam volna rádiót hallgatni vele,meg nem szabotálta volna a progikat.Tudom hogy az erős biztonságnak ez is része,de könyörgöm:mért nem lehet EGYSZER megkérdezni egy progiról hogy jó-e,aztán megjegyezni???? Hiába pipálja ki az ember a megjegyzést,ha 3x indítod el 3x megkérdezi.

Tehát nekem egy olyan kéne,ami úgy viselkedik mint a vindóz tűzfal,csak egy kicsit hatékonyabb.. Létezik ilyen?


2011. okt. 15. 21:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérlek Segítsetek!!!
2011. okt. 15. 22:11
 2/9 anonim ***** válasza:

Vanni van, csak éppen nem olcsó mulatság. Eset Smart Security5 tűzfalas, teljes körű védelem. Előbb Tanuló mód, aztán Automatikus, kivételekkel. Nem zaklat, meg se nyikkan, csendben dolgozik a háttérben. De majdnem 17 ezer forint egy évre. Illetve van hozzá újságkód.

Innen töltheted le:

[link]

2011. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van. De minek érte fizetni? Persze most nem arra gondolok hogy fel kell törni. Leírom mire gondolok, én is így csinálom.


1. Először is csinálok egy eldobható email címet a nincsmail.hu -nál.


2. Másodszor pedig kérek rá egy 30napos licenszet, majd eldobom az email címet...


És ezt mindig eljátszom ha lejár a licensz. Nem kell vírusos oldalakról licenszeket szedni, nem kell feltörni a programot, hanem ez egy biztos megoldás.:)

2011. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ESS nem jött be. Persze ez csak egy vélemény, de a program azt csinálja, amit ő akar, beállításban nagyjából semmi lehetőséged nincs. Nálam most a PC Tools tűzfala van (tudom, a vírusirtója egy ratyi, de nem kell mindenre ezt a kalapot ráhúzni, a tűzfala az ingyenesek közt nagyon jónak számít). És ez tényleg az a fajta, amit te keresel: egyszer megkérdezi, aztán nem zaklat, persze utólat is bármi módosítható, ráadásul nem is eszik sokat.
2011. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ESET-et használtam, mert nem rossz, de hártánya, hogy fizetős/próbaverziós. Azóta a COMODO Internet Security-t használom ( [link] ), van benne vírusirtó is, de kikapcsolható.


Van tök automata módja, de én azt nem szeretem, de a kérdezgetős módja is olyan, hogy pár napja azt néztem meg, hogy fut-e a progi, mert már több hete nem kérdezett rá semmilyen proginál (mert beállítottam, hogy jegyezze meg a választást)

2011. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tűzfalnak az a dolga hogy kérdezzen.
2011. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ESET tűzfala csak akkor kérdez, ha Tanuló vagy Interaktív szűrésre van beállítva. Automatikus szűréssel nem kérdez, csendben dolgozik a háttérben.
2011. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbaverzió addig ok. De amit leirtam az a nincsmail.hu-s modszerrel feltörni sem kell és addig használható ameddig akarja az ember.
2011. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is COMODO-t használok (már 3. éve), abban van tanuló mód! Akkor nem kérdezget. Illetve el tudja menteni a választ. Ha gondod van vele, szívesen segítek.
2011. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!