Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Origin accountom ellopták?

Origin accountom ellopták?

Figyelt kérdés

Azt hiszem ellopták origin accountomat. Nem tudok fellogolni se originre se battlelogra. Pár napja frissítette magát az origin utána még betudtam jelentkezni de ma már nem. Próbáltam e-mailemre küldetni ilyen ellenőrző levelet de nemjön meg. Mind originröl mind battlelogrol megpróbáltam küldetni de nem küldenek semmit. Csak origin és battlelog szórakozik velem vagy tényleg ellopták az accountom?:D


Lefuttattam egy víruskeresést is de nem talált semmit. Bár az kicsit fura volt hogy egyik torrent oldalt amikor megnyitottam azt írta hogy ip alapján bannoltak és egy teljesen más ip-t mutatott mint az enyém. De ezen egy ujraindítás segített.



2012. máj. 24. 20:34
 1/2 anonim válasza:

Nekem is volt a napokban olyan, hogy mindig amikor be akartam lépni originre azt írta nem jó a jelszó. Én is küldözgettem az emlékeztetőket, és általában meg is jöttek. De egyszer egy csomó időt kellett várni. Lehet, hogy az originnel van a baj.

Ha azzal, akkor mondjuk délután 7-kor küldj magadnak egy jelszó megváltoztatás igénylést, majd másnap 8-kor meg lépj be, mert addig elég sok idő van, és a kulcs 24 óráig érvényes!


Ha ellopták azt így tudod megnézni:

Beírod a gugliszba, hogy xf battlelog.

Az xy-ba képzeld a neved.

Ráklikkelsz értelemszerűen a saját logodra, és megnézed, hogy mikor léptek be utoljára, ha akkor, amikor te elveszítetted a pw-t, akkor nincs baj, de ha mondjuk azt írja, hogy 2 órája, az már ciki!

Akkor fordulj EA Supporthoz...


Ha már megvan a dolog, akkor ha írsz egy privit bene vagyok húzásban :D :P

2012. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet, hogy az originnel van a baj.

Ha azzal, akkor mondjuk délután 7-kor küldj magadnak egy jelszó megváltoztatás igénylést, majd másnap 8-kor meg lépj be, mert addig elég sok idő van, és a kulcs 24 óráig érvényes!


Bocs kérj kódot 7-kor, és másnap 6-kor nézd meg :P


Egyéb hibákért is sorry! :D

2012. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!