Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hecker van a gépemben, azt...

Hecker van a gépemben, azt jelezné a gépem?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy pl. a tűz fal , vagy a különböző programok , mert gondolom nem olyan "egyszerű" bejutni egy másik ember gépébe. Gyakran szoktam a gépemen a - Microsoft Security Essentials-al teljes vizsgálatot végezni , de azt mutatná a gépem vagyis jelezné hogy ha egy hecker lenne a gépemben , vagy valami probléma lenne . Én igazából nem vagyok valami gép zseni , mivel a gépem a bátyámé volt .. de ő elköltözött és nekem adta . Gondolom biztos van a gépemen mindenféle program, ami jelezné ha lenne valami baj , vagy ez hogy van ?

A válaszolóknak köszönöm :)



2012. máj. 20. 16:02
 1/3 djhell ***** válasza:

nyugi nem úgy megy, hogy csak behatolunk egy képbe, amúgyis meg miért pont a TE gépedbe akarnának behatolni? :)

ha feltörték volna, akkor tuti csináltak volna valamiket amikről észrveszed, csak azért hogy feltörtem oké ez is megvan biztos senki sem fogja...:D

2012. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert letöltöttem nem olyan régen a HACKER V1.8 -at de letöröltem mivel már nem látom értelmét >_< de azt írták a neten hogy ha letöröltem is attól most már minden amit írok az naplózva lesz és a program elküldi valamilyen helyre. Ez így lehet,ez tényleg így van ? ^^ Annyi ember töltötte le azt a programot ..akkor most mindenkinél , ez van?!:o Am. köszönööööm a válaszodat :))
2012. máj. 20. 18:12
 3/3 djhell ***** válasza:
hát megtörténhet ez, viszont ha van tűzfalad virusirtód stb akkor nem fogja csak úgy ki engedni 1 porton sem az infókat :)
2012. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!