Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kérem segítsenek, valaki...

Kérem segítsenek, valaki feltörte a profilom, aminek rég nem tudom a jelszavát, és sehol egy leérhetőség, valamint visszaéltek a fotóimmal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szépségversenyen olyan képeket töltöttek fel rólam, amiket sose raktam ki közösségi oldalra, és amiket csak a volt pasim látott vagy ő csinált rólam, amik nem durvák azokat megl átszik hogy weboldalról mentették le és vissza lettek töltve, vagy hekkerkedik valaki, vagy a volt pasim volt :( mer ő már két éve terjesztett rólam dolgokat,

de az én régi facebook profilomat linkelte be bombazokra, és az én régi képeimet töltötte fel, amik már rég nincsenek meg nekem, és csak nekem meg neki voltak meg, és usb n

most jelentsem fel?

töröltem magam mindenhonnan ahol csak tudom a jelszavam, vagy inkognitoba raktam magam,

írtam a bombazok oldalra, de még nem törölték az oldalt :(

facebookon meg nincs semmijen elérhetőség, ahová írhatnék h töröljék a régi face profilomat ahová nem tudok belépni



2012. márc. 22. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha neki megvoltak a képek, akkor nem tört fel semmit (nem is lehet feltörni a facebookot). Egyszerűen megosztotta azokat, amik nála megvoltak, mert vagy ő csinálta, vagy valamikor lementette azokat tőled, vagy te küldted el neki.

Ahhoz meg nem kell belépnie a profilodba, hogy linkelhesse azt bárhol.


A problémáddal azért nem tudnak foglalkozni, mert nem tudod mivel állítani hogy te vagy a képeken, és nem mást akarsz eltávolítani. Facebook ügyfélszolgálattal is a saját jelszavaddal azonosíthatnád magad, amit nem tudsz. Bemondásra nem fognak törölni profilokat, mert bárki mondhatja egy profilra hogy az az övé, és töröltetni akarja. A szépségversenyes dolog is olyan, hogy mivel igazolod hogy azok a te képeid? Bemondásra kicsi az esélye, hogy csak úgy törölni fogják.


Még ha fel is jelentenéd, milyen jogot sértő indokkal? Kicsi az esélye, hogy komolyan foglalkozni fognak ilyen szintű üggyel. A te saját felelősséged, hogy ne add ki a saját képeidet senkinek, mert ki tudja mikor fognak vele visszaélni. Ugyanúgy a képfeltöltésre is igaz, amit a netre egyszer feltettél, az sosem fog onnan lekerülni, rosszabb esetben ilyen helyzetekben köszönnek vissza (oké, most nem ez volt itt, de általánosságban).

2012. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudom h be lehet linkelni, de a képeimmel tudom igazolni hogy én vagyok, h hiteles, meg ki az aki ilyen sz@r fotókat tenne ki magáról? csak leégetné magát

meg én tudom ip alapján város e mail név személyi szám stb h melyk épek tartoznak hozzám, mer minden érvényes adatlapomon ugyanaz az ip, a város, a kép, a név, a mail


csak a jelszó nem, és sehol nem adtam meg személyi számot vagy telefonszámot


ha kell igazolványt mutatok nekik, meg megkáérdezhetik a fotósomat meg az ismerőseimet h én vagyok a képeken


ip alapján meg megtudják ki az aki regisztrált és h milyen időpontban történt mindez


a régi adatlapomat meg tényleg csak belinkelte


amugy haverom face t feltörték mert folyton valaki átrendezi ak épeit, adatait, és törli megváltoztatja jelszavát, e mailjére jönnek az üzenetek h akart változtatni, de nekem mailre se jött semmi, szal azt nem törték fel

2012. márc. 22. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akivel együtt vagytok, azzal nagy a szerelem, fotók digitális géppel és mobillal, akkor is ha te nem veszed észre és éppen semmi sincs rajtad. Aztán amikor szakitotok, azzal áll bosszút, hogy ezeket felteszi és meghírdet téged, mint prostit. Sajnos ez a szokásos mocsokság a pasik részéről. Nem sokat tehetsz ellene így utólag.
2012. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tudom, de törölték azóta a lapomat, és írtam a volt pasimnak, bár sztem még nem olvasta el,

de hülye ha azt hiszi h nem jövök rá h ő volt

és ha összemontázsolja az arcom mások testével úgy h észre se venni, ezt bárkivel megcsinálhatja, azt kivédeni sem lehet,

meg hogy másokról tölt fel képet, mintha én lennék, vagy mégrosszabb mintha én élnék vissza más fotóival, közben meg ő állít be így

egyszer bosszút állt, de legalább nyíltan

és volt akit ilyenért megbüntettek, főleg ha többször tett ilyet, viszont én ezeket a pikánsabb képeket még sose tettem fel netre, csak azokat, amiket ő mentett le netről és ízlésesek, azzal nincs is gond

ennyi erővel másoknak írogathatna a nevemben és akkor rám haragíthat akárkit, főleg egy közös ismerőst, munkatársat, vagy rokonokat

bár azok tudják h én ilyet sose tennék fel magamról

és a párom se velem veszne össze hanem vele

meg hát akkor ez őt minősíti

az én párom van olyan inteligens, hogyha szakítanánk, és ha haragudna is, akkor sem tenne ilyet, mert neki fontos h boldog legyek, meg az is hogy ő se kerüljön bajba, kai szeret és el akar nálam érni valamit, az nem magára haragít, hanem a kedvemben jár, kicseszni meg nem tud velem, szal neki nem lesz jobb azzal ha megpróbál keresztbe tenni, az ilyen ember gonosz, buta, önző

pedig szakítás után még segítettem neki munkát keresni, meg feltölteni pénzzel telefonját

2012. márc. 22. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Gonosz, aljas, szemét fickó az ilyen.
2012. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aljasság, de nem nagyon lehet ellene mit tenni. Sokszor megtörtént, hogy ismert modellek fotóit prostikat közvetítő oldalak tették közzé a neten. Mint a "kínálatot". Akinek a fotói egyszer valahonnan felkerültek a netre, akkor azok manipulálhatók.
2012. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megpróbálkozhatsz az internet rendőrséggel hátha segítenek ,de nekem is az az észrevételem ,hogy a facebook egyre veszélyesebb és ha nem lesz érdemi lépés az igazságszolgáltatásban egyre több ember fogja törölni a profilját és mindent ami ezzel kapcsolatos.Ha hekker vagy tiéd a pálya mert nem lehet bizonyítani semmivel és nyugodtan bűnözhetsz.
2013. aug. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!