Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek az ingyenes...

Mi a véleményetek az ingyenes Panda antivírus progiról?

Figyelt kérdés
Eddig az ingyenes avast-ot használtam, de most gondolkozok a pandán, mert állítólag nagyon háttérben és kevés rendszer-erőforrást igényelve dolgozik. Nektek mik a tapasztalaitok? Köszönöm!
2012. febr. 12. 08:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes virusirto attol hogy még nemismerte fel nemkell lebaszni
2012. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
lehet még nemtalálták meg azta virust
2012. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Kedves 23-as, neked meg azt nem kellene lebaszni, akinek más a véleménye mint neked. Ő teljesen korrekt módon leírta, hogy a pandát jónak tartja, az avast-ot meg nem annyira, tesztekkel alátámasztva. Ha ez a véleménye, ehhez tökéletesen joga van, hogy elmondja.

Te meg csak belekiabálsz a nagyok dolgába, kisfiam. Majd ha emberi módon mondod el a véleményed és érveket hozol fel, akkor talán megfogadja valaki.

2012. febr. 14. 13:25
 24/36 anonim ***** válasza:
panda szar tudom mert sok mindent átenged
2012. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

19,20-nak:

Köszönöm, én nagyon hajlok a panda felé, fent van már a laptopomon, nem érzek lassulást, de ezt még azért tesztelem, mielőtt a nagy gépre ráeresztem. Viszont elbizonytalanodtam, mert a cloud-ot használnám, hisz pont erről olvastam a jókat, pl. az alig rendszerterhelő és észrevétlen működést. A tesztjeid melyik panda antivírussal készültek pontosan?

2012. febr. 14. 13:31
 26/36 anonim ***** válasza:

pandás én vagyok,csak sokszor lehagyom a nevem :D virustotal ilyen szempontból jó,meglehet nézni dolgokat..amit avast nem ismert fel,de a panda av igen virustotal szerint,ráeresztettem cloudot és beazonositotta trojanként,szoval megfogott 2ből kettőt,mig az avast.... :) legalábbis virustotal szerint,de bizok benne hisz legfrisebb motorokkal dolgozik. a teszt amit én irtam 8 virusirtóról az a panda cloud volt nem az av,a virustotalon az av motorja van,de mint látható cloud ugyanugy megfogta ,és a fájlok száma mpként gyarapodik attól független jo vagy rossz.. ( [link] látható a szám)


van aki azt irta panda átenged valamit..nos én ezzel nem vitázok én teszteltem és nincs olyan virusirtó ami minden virust észrevesz,de van ami valamelyiknél %al sokkal de sokkal többet..tesztembe se az volt hogy pl az avira azért lett első backdoorba mert 7200ból megfogott 7200at...nem,hanem mondjuk 7177et és ez a legtöbb szám,mert a többi kevesebbet :) bár ez nem igy történt,pontosan fejből nem tudom de ez igy müködött :)


Bosi hosszú irásért ujfejnt kérdező csak igyekeztem elmagyarázni :))


Yuki

2012. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
[link] eszerint egy nagy szar
2012. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
mig az avast [link]
2012. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
csakegy fail pandának több van
2012. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!