Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek az ingyenes...

Mi a véleményetek az ingyenes Panda antivírus progiról?

Figyelt kérdés
Eddig az ingyenes avast-ot használtam, de most gondolkozok a pandán, mert állítólag nagyon háttérben és kevés rendszer-erőforrást igényelve dolgozik. Nektek mik a tapasztalaitok? Köszönöm!
2012. febr. 12. 08:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
dirtywindows=EPICFAIL
2012. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

nincs mit,azért vagyok itt segitsek és ne elfogultságbol irjak egy adott termékből,mint esetemben többiek avast nagy mániája :) avastot tapasztalatból mondom hogy szar..egyik ismerősömnek tök lass uvolt gépe,engem hivott segitségül és hát akkor ez történt 2 éve,lecseréltem avirára..hadd ne mondjam mennyi virust talált..ha virustotalon elemeztek egy programot,fájlt ott is látható hogy az avast meg a nod 70%ára semmit se ir ki :)


Kérdező:dirtywindowson vannak tényleg jó és okos irások,ugyhogy hitelesnek hiteles mert senki se fizet cikk irojának hogy az égig magasztalja :) mindjárt az egy évvel ezelőtti tesztemet alap virusfelismeréshez benyomom,és akkor cselekedj belátásod szerint.amugy malwarebytes anti malwaret ajánlanám kiegészitőként,illetve a virustotal addonján,mikor letöltesz fájlt jobb egérkatt,küldés--->virustotal és ott elemzi 32 mbig akár rar állományt is,40 különbözö virusirtó motorral: [link]

2012. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

szerencsére még meg van az irományom,be is másolom teljes egészében... a virusfajták és hogy mennyi db volt belőlük:


-Worm 9707 db

-Backdoors 20502 db

-trójai 170352 db

-egyéb virus 5482 db


8 virusirtót teszteltem,mindegyik körnek volt egy győztese,és ugy kaptak pontot ahányadik helyezésük volt,tehát értelemszerűen a legkevesebb pontos a legjobb,de zárójelbe leirom hányadik volt kategóriájába, ugyanabba sorrendbe ahogy leirtam virusfajtákat..mellette pedig vakriasztást,ami nem virus csak annak nézte,jo ha ember tudja :) pandánál figyelni ha valaki ezalapján tölt le virusirtót hogy a panda cloud nem ugyanaz mint az av! na nézzük hát~


1: Avira 7 pont (1,2,2,2 -11 vakriasztás-)

2:Kaspersky 11 pont(3,3,4,1 -1 vakriasztás-

3:Panda cloud 11 pont(2,1,1,7 -1 vakriasztás-

4:F-secure 15 pont (4,4,3,4 -6 vakriasztás-

5:Nod32 22 pont (6,6,5,5 -3 vakriasztás-

6:Avast 22 pont (5,8,6,3 -10 vakriasztás-

7:Norton 28 pont (7,5,8,8 -57 vakriasztás-

8:Avg 28 pont (8,7,7,6 -51 vakriasztás-


jó választást hozzájuk! :)

Yuki

2012. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt még meg tudnád mondani, hogy miben lett 7. a panda?
2012. febr. 13. 17:08
 15/36 anonim ***** válasza:
ott van hogy egyéb virusok,amik nem backdoorok,trojaik,hanem malware ami nincs kategoriába sorolva :)
2012. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Jaaaa.....oké már sínen vagyok! Köszönöm szépen!
2012. febr. 13. 18:01
 17/36 anonim ***** válasza:

a teszt 2011 második félévben készült majd esedékes 'pár' virussal elszorakoznom :P mindegyik virusirtó a legfrisebb volt,ha avast azota frissült lelkem rajta,de ezek tények,magam irtam le.meg az is hogy mint mondtam ismerösöm tele volt virusokkal,mig ne mcseréltem le neki anno avirára,de az még hagyján tök nehezen lehetett eltávolitani,revoval meg unlockerrel bombáztam szét :)


Nem értem ezt az avast mániát...most vagy tősgyökerek használják akik kikelnek vagy nem tudom..én normálisan bemásoltam anno tesztet,megbizható,nem megrögzöttségből...mondjuk látni milyen emberek használják az avastot,tisztelet kivételnek...


Kérdező,melyiket választottad ha szabad megkérdeznem? :)

Yuki

2012. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

de akkor pár virustotal elemzés virusos fájlokrol keressétek avastot ,nodot :) nem én teszteltem csak utánanéztem pár virostotalos fájlnak.... antivir=avira

viszont a panda itt a panda av,nem pedig a cloud..két különbözö :)


[link]

2012. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
akkor anyit mondhatok szar a géped mert nekem a 512mb ramom problémamentesen fut nemlassit az égvilágon semmit ha meg nem avast.com rol töltötted le akkor persze hogy bugzott a géped
2012. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Itt egy saját,leszedtem egy komoly trojan downloadert szándékosan,nagyon veszélyes.


[link]

2012. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!