Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek ez ellen a vírus...

Mit tegyek ez ellen a vírus ellen?

Figyelt kérdés
Barátnőm közzétett egy hivatkozást facebookon az üzenőfalamon megnyitottam és utána rögtön írt hogy ne nyissam meg mert vírus de akkor már késő volt. Azt hittem hogy nem lesz semmi de egyszer csak azt vettem észre kb 5 perc múlva hogy csak kiírt magától a facebookom egy hivatkozást az üzenőfalamra. Mit csináljak mert ezekszerint mármit kiírhat és nem szeretném ha félreértések lennének belőle vagy ilyesmi meg hogy elrontaná a számítógépemet.
2012. jan. 6. 16:07
 1/6 2xSü ***** válasza:
Tiltsd le az alkalmazást. (Felkínálja a bejegyzés törlésénél.)
2012. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom letiltottam az alkalmazást de utána magától kiírta mégis...és nem szeretném ha ilyeneket írna ki :(
2012. jan. 6. 16:17
 3/6 2xSü ***** válasza:
Várjunk csak. A Facebook írta, hogy ne nyisd meg, mert vírus? Vagy a vírusirtód?
2012. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
barátnőm írta a link alá commentben :( a gépem sem meg a facebookom se írt ki semmit
2012. jan. 6. 16:20
 5/6 2xSü ***** válasza:
Oks. Akkor egyszerűen le kell tiltani az alkalmazást. A tiltás után már nem írhat a faladra. Az nem lehetséges, hogy a tiltás előtt írt a faladra, de csak utána vetted észre, hogy írt?
2012. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem sajnos nem :(
2012. jan. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!