Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezt okozhatja virus?

Ezt okozhatja virus?

Figyelt kérdés
nem működik a másolás-beillesztés funkió vagy mi az, és ha megnyitok egy mappát rögtön a benne található első dolgot kijelöli mintha át akarnám nevezni,tudom nem egy világvége állapot,de engem zavar. viros okozhatja? kb 1 hete van fent az xp,de virusvédelmem nins mert nem szoktam minden hülyeséget letölteni,telepitgetni mind megbizható oldalt látogatok mint pl ez a gyik is.
2012. jan. 2. 14:32
 1/3 lordsithlord ***** válasza:

Ezt okozhatja vírus, hibás egér, hibás beállítás, hibás mutatóeszköz driver, stb.


Elég sokminden, elsőre javasolnám valamilyen free vírusirtó (Avast, Nod, stb.) telepítését és lefuttatását a gépen.

2012. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd Fel Eset Smart Securityt attol méág hogy biztonságba internetezel öszeszedhetsz pár virust!!!
2012. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
még*
2012. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!