Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi van a géppel?

Mi van a géppel?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer tapasztaltam olyat a gép indittásakor(laptop,win 7 ultimate 32bit)hogy betöltődött és az asztalon a háttér helyett egy feketeség jött be ikonok nélkül,de a tálca és a start működött és utánna egy kb8mp mulva meg bejött a háttér meg az ikonok és az a tipikus windows indittási hang +még azt tapasztaltam h a touch pad görgője nem müxik ahogy ezt az előző kérdésemben le is irtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

?mi a tehendő?


2011. dec. 14. 16:13
 1/10 A kérdező kommentje:
jah még anyit h a háttérképem kb:6000x3000 felbontásu de máskor nem volt evvel gond és a touch pad hiba se magyarázat rá
2011. dec. 14. 16:16
 2/10 Giovanni ***** válasza:
aktiválva van az OP? nincs le terhelve a gép? Registry tisztitás sem árt. Próbáld meg azt hogy nyitsz egy új fiókot, ott is igy fog fel állni az asztal? Ha igen akkor az op fos, ha nem akkor abban a fiókban program,játék, stb. hibásodása,virus, vagy akármi okozhatja. Esetleg hiányzó driver? sajátgép jobb klikk tulajdonságok eszköz kezelő
2011. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2x fordult elő és nem egymás után ccleanert, win doctort és avast virus ellenörzést is szoktam futtatni oprendszerem nem jogtiszta de egy hacker rakta fel ha ez gondot okozhat
2011. dec. 14. 16:34
 4/10 Giovanni ***** válasza:
és melyik hacker volt?:DD
2011. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
XD nem olyan aki feltöri az FBI-t hanem extra kocka aki mindent megold
2011. dec. 14. 18:25
 6/10 Giovanni ***** válasza:
akkor szólj neki!
2011. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez NEM jogtiszta, akkor nem lenne fekete az Asztal. Kaptál olyan hibaüzit, hogy "Ön szoftverhamisitás áldozata lett"?
2011. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem mert windows updatenél v hol pontosan nem emlékszek a pipa kivan szedve annál a pontnál
2011. dec. 15. 20:32
 9/10 A kérdező kommentje:
am a rendszerem se jogtiszta
2011. dec. 15. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor későn lett kiszedve, mert a letiltás már megtörtént. Ezzel pedig ki lehet lőni végleg a WGA-t.

[link]

2011. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!