Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagy baj van a géppel! Mit...

Nagy baj van a géppel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem valami vírust (asszem trójai) a gépemre, és voltam olyan szerencsés, hogy épp nincs vírusírtóm. Most nem tudom bekapcsolni az internetet, pár másodpercig megjelenik az ablak, utána bezárul. Nem tudok mit kezdeni ezzel. Nagyon szeretném megint normálisan hasznáni.

És nem kell olyan komment, hogy nem értek hozzá, és hülye vagyok, mert ezt tudom magamtól is. Légyszíves pontos válaszokat adjatok (ne csak azt, hogy töltsem le a nortont, hanem valami jobban kifejtettet)! Előre is köszönöm.


2011. ápr. 3. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Indítsd a géped csökkentett módban (F8, mikor a Windows-t tölti), tölts le valamilyen vírusirtót, pl. Avast, telepítsd és futtasd végig a rendszeren (a legjobb boot időben, amit fel is ajánl).
2011. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ,most már nem vergődnék vírusirtókkal,simán újrahúznám a wint.
2011. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Innen:

[link]

vagy innen:

[link]

Letölt, kiír, bootol, örül.

2011. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a Vipre Rescue vírusírtót ajánlom!Direkt csökkentett módra van kitalálva, amikor már telepíteni se enged a vírus, annyira elfajultak a dolgok.ezt cak ki kell csomagolnod, és mér megy is a víruskeresés.Keresés közben ki is írtja, neket csak annyi a dolgod, hogy mikor végez a kereséssel, újraindítod a gépet, és örülsz!


innen töltheted le: [link]


Ráteszed pendrivere, oszt mehet! (:

2011. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De a boot-olható CD-t tiszta gépről írd ki! Ne a saját fertőzött gépedről!
2011. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mind szép és jó amit eddig a válaszokban írtatok, csak az a bibi, hogy nincs Internet kapcsolata a kérdezőnek!

"Most nem tudom bekapcsolni az internetet"

2011. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És?

Látszólag van internetkapcsolata valahol, ahonnan a kérdést írta, ott le tudja tölteni a vírusirtót, és át tudja tenni a gépére (bár ennyi idő alatt már rég újratehette volna az egész operációs rendszert)

2011. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valahol le kellene tölteni egy Portable vírusirtót, az pentdrive-ról is futtattható.

[link]

2011. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát apám, aki vírusirtó nélkül felmegy a netre, az tényleg lúzer. Az még inkább, aki állandóan kikapcsolja a vírusirtót és a tűzfalat.

[link]

2011. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!