Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan tudnék letölteni...

Honnan tudnék letölteni avastot a gépre?

Figyelt kérdés

mert már az eSET Security megint kódot meg fh. nevet kér.

Vagy az Avast is fog?


2011. dec. 1. 19:38
 1/8 anonim válasza:
Minden program-amelyik nem freeware-kódót (széria számot) fog kérni. Tehát vagy letöltesz egy végleges verziót vagy egy próbaverziót, amihez keresel a neten aktiválási kódot.
2011. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eset-nél sehol sem találok olyan kódot amit elfogadna, régen úgy csin hogy csináltam egy e-mailt és kértem hogy küldjék el nekem, de most emg azt írja hogy: küldés sikertelen


[link]

2011. dec. 1. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Innen letöltheted és 90 napod van aktiválni ami szintúgy ingyenes. De majd kis felugró ablakok figyelmeztetnek erre.

2011. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A harmadikat kiegészítve:

AVAST honlapon home verzióhoz kérsz kódot. Pár perc múlva meg is érkezik. 12 + 2 hónapig érvényes.

2011. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezzel kérjél és így mindig meg küldik a kódot [link]
2011. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2011. dec. 2. 15:26
 8/8 anonim válasza:

Segítség! Megvan e-mailben a licenszkulcs, az avast programon belül rákattintok a licenckulcs beszúrására, de a gépemen akar valamit megnyitni amit nekem kell kiválasztanom. A kulcs e-mailben jött, szóval nem tudom, hogy mit akar a gépemen. :(

Azt hittem, hogy kijön egy ablak majd oda bemásolom a kulcsot és kész. :( De nem ez van.

Akkor meg mégis mit kell csinálni???

Avast 6.0.1367 a programverzió neve, szóval nálam az a kis a betű nem kék, hanem narancssárga színű.


Valaki segítsen! 13 nap múlva lejár. :(

2011. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!