Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan tudok letölteni Eset...

Honnan tudok letölteni Eset smart Security 3 vagy 4-et? 64 bit. Windows 7.

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Windows 7-re miért nem az 5-öt?

De ha törtet akarsz akkor felejtsd is el, azokkal csak a baj van, és kb semmit nem érnek...

Vagy használd legálisan újságos kódokkal, vagy tegyél fel valami ingyeneset inkább.


[link]

2011. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. nov. 28. 18:37
 3/16 Kálmán Csaba válasza:
Kódot pedig minden hónapban a CHIP Magazinból tudsz szerezni.
2011. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 csacsi2 ***** válasza:
47%
Vagy használd hozzá a TNod-1.4.1.0 -ot. 2017 -ig licencelte...
2011. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Veszélyesek a törtek, egyébként az ESS5 nem is frissiti magát és nem is működik a Behatolásvédelme, ha nem VALÓDI a licenszkód.

Innen töltsd le a 30 napos próbaverziót, aztán használd újságkóddal, ez a biztos. Beállításokban segít a Sicontact ügyelet.

[link]

2011. nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 csacsi2 ***** válasza:

Tegnap Telepítettem az ESS 5 -öt és a Tnod -ot.

A Tnod NEM tör meg semmit, csak keres hozzá licencet (akár csak az ember aki akárhonnan nem netről) ! Nekem minden működik lsd.:

[link]

[link]

[link]


Ez a behatolás védelem viszont nincs is (ha jól tudom) A 4-esben. Szóval enélkül is a Védelem állípota: Maximális védelem! Előfordulhat, hogy rossz licencet talál és nem működik a Behatolásvédelem, de minden rendszerindításkor keres újat (Vagy manuálisan) és a weboldal listát bővítheted, ők is frissítik. Szóval nem tudom mi az igazság, de nekem minden működik!

2011. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 csacsi2 ***** válasza:
Jah kihagytam, Hivatalos Online Telepítővel telepítettem ,Frissít rendesen és a licenc típusa : Vásárolt licenc , ez csak jelent valamit!
2011. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha vásárolt licenced van, de te nem vásároltad meg az szerintem azt az egyet jelenti hogy nem legális...

Ha lekapcsolja a licencedet a Sicontact, ne lepődj meg.

2011. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 csacsi2 ***** válasza:
Mint ahogy írtam, a Windows indításával új licencet keres a Tnod. És a válaszom a törésre és a nem működő Beállításokra vonatkozik. Legalitásról meg szó sem volt, mert (szinte) senki nem veszi meg és 3 hónap után, vagy mennyi le kellene törölni a gépről a programot, vagy nem lehet frissíteni.
2011. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezért vannak az újságos kódok. Ingyen hozzá lehet jutni neten, és legális.

Csak ugye rá kéne szánni havonta 2 percet az újra aktiválásra, az meg ugye képtelenség... mit képzelek én...

2011. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!