Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lopják a netem mi lehet tenni?

Lopják a netem mi lehet tenni?

Figyelt kérdés

szóval felraktam már szinte mindenfajta vírusirtót ,tűzfalam is van, a netem modemes,az egyik rosszindulatú szomszédom csórja hallottam h a haverjának dicsekedett....és nem tudok mit tenni ellene...

tippek?


2011. nov. 20. 20:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen mobil netem van,modembe beleteszem a kártyát és bedugom a gépbe majd jelszót kér és már csatlakozik...
2011. nov. 21. 02:36
 12/16 anonim ***** válasza:

" Igen mobil netem van,modembe beleteszem a kártyát és bedugom a gépbe majd jelszót kér és már csatlakozik..."


helóka,ezt tuti ,hogy nem tudja lopni senki !

2011. nov. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Gugu Gabor ***** válasza:

Egyet értek az előző hozzá szólóval elég esélytelen hogy lopja a neted, illetve egyetlen egy esetben ha a géped valami úton módon Wifin tovább osztja ha van a gépeden wifi tiltsd le és így nézd meg a netedet.

Bár szerintem tényleg elég esélytelen hogy így lopja.

A verzio csak nagy a pofája és a haverja előtt akart hencegni

B verzió lehet tényleg lopja valamelyik szomszéd netét de nem a tiédet


Szóval ha még mindig lassúnak találod a netedet akkor valahol máshol lesz a hiba. (ha van hiba egyáltalán)

2011. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is, netet lopni csak wifin lehet, ha a wifi ki van kapcsolva akkor nem fér hozzá.
2011. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek! A legmodernebb, hipergyors netre készült eszközök, a hotspotok használnak még asztali gépen is Wifit! Ha nem tiltod le, akkor biztosan. Ezek a Broadband Mobile hotspotok (pl. ZTE 3806) sajnos hajlamosak önállósítani magukat. Net nélkül kell beállítani. Beállítások. Az mobilnet ablaka, jobb felső sarokban Speciális. Itt letilthatod a Wifit. Ha nem teszed és nincs erős tűzfalad, akkor tudják lopni a netedet.
2011. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindenkinek a válaszokat:)
2011. nov. 23. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!